Ako sa volá táto rozprávka o hviezdičke?

martija
9. feb 2010

Aj ked zrejme nepojde o diskusiu,chcela by som vas poprosti o pomoc,lebo neviem,kde inde mam hladat....
Hladam rozpravocku kreslenu,neviem ani jej nazov,ani nic ine....iba pribeh - mala hviezdicka spadne z neba a zlomi si nozicku,najde ju chlapcek aj dievcatko,kazdy vsak zvlast,pricom jeden si necha zlomenu nozicku a druhy hviezdicku bez nozicky .Tie casti sa k sebe pritahuju a tak ako najde nozicka cestu k hviezdicke,tak najde cestu aj chlapcek ku dievcatku a spolu sa rozhodnu hviezdicku vratit spat na nebo....potom je pribeh....a konci to tak,ze su v nejakom divadle,ci kde a rozpravaju sa tam so slnkom velkym a mesiacom.....a nakoniec sa im podari unavenu a zmorenu hviezdicku vratit spat a zachranit ju....
prosim keby niekdo vedel,ako sa ta rozpravocka vola,alebo nejaky link,hocico co mi pomoze budem velmi vdacna...
dakujem

tatolu
9. feb 2010

no musí to byť pekná rozprávka 😉 ale napoznám ju 😔

martija
autor
9. feb 2010

no bola krasna,moj syn je dost svojska povaha,ale ked mal tri roky (teraz ma 5) tak pri nej srdcervuce plackal,to sa inak nikdy nestalo........a nemoze na nu odvtedy zabudnut a snazime sa ju najst ,ale nedari sa nam.....

roasha
9. feb 2010

"Laura a jej hviezdička",alebo" Laurina hviezdička" 😉

martija
autor
9. feb 2010

roasha, keby si bola tu tak dostanes pusu!!!!!! Dakujeeeeeem!!!!!!

roasha
9. feb 2010

🙂 😎 😀