Ako sa páčiť chlapovi, keď mám malý zadok?

25. nov 2023

Ako sa páčiť chlapovi, keď mám malý zadok, príde mi to ako niečo hlavné pre chlapa. Proste napr ho môžem zaujať ale ten zadok ako keby musel byť velký mi príde lebo proste nebudem dostatočne dobrá pre neho s malým.

januska12323
25. nov 2023

Koľko máš rokov? Takto som nerozmýšľala ani na strednej škole.

pribinak
25. nov 2023

Nájsť si takého ktorého aj mala rit očarí

simsalabim
25. nov 2023

Ja som vyrastala v dobe, ked velky zadok vobec nebol in. Vzdy sme sa jedna druhej pytali - nemam v tom velky zadok???

Autorka - ty by si chcela vztah zalozeny iba na zadku?

daulet
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kosicanka1
25. nov 2023

@simsalabim presneeeeee to. Moja puberta a dospievanie bola veta: nemam v tom velky zadok ?
Nechapem, teraz ked vidim tie obrovske zadky v zarezaných leginach 🤷‍♀️ no nic, móda a preferencie su uz inde a som stara asik uz 🤷‍♀️

dharmasanata
25. nov 2023

@daulet toto ale bude myslím dievča a nie žena, takže tá nech si muža ešte nehľadá, stačí jej chlapec 🙂

daulet
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vierkainka
25. nov 2023

No a mme príde ze si asi inteligencne slabšia dospelá žena.Lebo dospela rozumná zena by chlapa ktorý ju chce iba pre veľký zadok nechcela.Alebo mi príde ze nemáš ani 15.

martul
25. nov 2023

Skús ho zaujať tým čo máš v hlave, názormi, správaním, vzdelaním.
Lebo keď riešiš zadok....ako prepáč, máš 14-15?!

kacena4
25. nov 2023

skus ho zaujat svojou povahou... s tou bude vychadzat cely zivot ak ostanete spolu, rit (telo) sa zmeni...

stanulienkat
25. nov 2023

Malý zadok sa páči každému chlapovi. Veľká riť naozaj málokomu. To sa nám len táto doba tucnych ludi snaží nahovoriť, že veľký zadok je pekný. Nie, nie je. Takže ak máš malý zadoček, bud len rada.

prasiatko30
25. nov 2023

No ak chlapa zaujima len tvoj zadok tak to nie je bohvieco😂😂🙈🙈🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

vesimelonimarsista
25. nov 2023

Nic ine ako zadok v ponuke nemas?

alison11
25. nov 2023

Och v...r sa na zadok muža(chlapca) zaujmeš úsmevom a zjavom,prvé čo si všimne sú oči a potom ostatné a keď ťa vidí spredu nebude ťa obchádať a obzerať jak výstavný kus.Buď sama sebou a ak tvoje vyžarovanie a zjav zaujme,nebude riešiť tvoj zadok ver tomu.Moja mama taktonemala sebavedomie pri jednom chlapovi lebo bola bacuľka a nakoniec ten chlap si vzal ešte bacuľatejšiu za ženu....

bloger
25. nov 2023

To ani zdaleka nie. Jedine ak by bol nejaký prasák.

stanielka17
25. nov 2023

Tento tvoj problem je podla mna vyborny nastroj ako vyfiltrovat chlapov, ktori za nic nestoja. Ak ta niekto odmietne len preto, lebo mas maly zadok, tak nie je problem tvoj zadok.

ankare
25. nov 2023

Ak Ťa chlap odmietne kvôli malému zadku, buď rada. Prenechá cestu inému chlapovi, ktorý Ťa bude ľúbiť takú, aká si a pre neho budeš najkrajšia na svete. ❤️

marhulka13
25. nov 2023

Ja som nikdy nemala veľký zadok, prsia ako lentilky a tak by som sa mohla spýtať môjho muža, čím som ho teda očarila. Asi si na mne všímal ajnine veci ako zadok.

mamickalisticka
25. nov 2023

Poznám minimálne tri ženy, ktoré nemajú žiadny zadok a majú toľko nápadníkov.. nie je to o riti

moonlight1210
25. nov 2023

Velky, maly, hlavne nech je pevny a trochu formovany.

Lebo rozhupana huspenina, ovisnuty (a taky ten s mlandravymi polkami prepadnutymi dovnutra, co vyzera ako obrateny troujholnik so spicom v strede dole) a velmi silna celulitida su prva vec, co chlapa zvycajne nenadchne.

Ale zase su muzi, ktorych presne toto rajcuje.

Takze - staci najst toho spravneho pre svoj zadok. 🙂

barborachors
25. nov 2023

Vypchaj si pančuchy vankúšom. V Ikei maju dobre😛

kluska
25. nov 2023

@stanulienkat no isto neni pravda, ze velky zadok sa paci malokomu. Su chlapi zatazeny na rozne veci, jedni na zadok, druhy na nohy, treti na prsia, dalsi na driek a podobne. Ale chlapa musi Zena zaujat aj celkovo, teda dolezite je ako Zena vyzaruje a ci su AJ tam nejake sympatie.

kluska
25. nov 2023

Autorka bud hlavne sama sebou a pozitivne naladena, Vela chlapov oceni u zeny skor usmev a prijemne vyzarovanie, drzim palce

deti95060810
25. nov 2023

chlapov zaujímajú zadky? som myslela že všetkých len prsia....🙄

vanilkovazmrzka
25. nov 2023

Ved si ho daj vypchat silikonom, ak mas pocit, ze to je ta jedina vec, ktorou dokazes muza zaujat.

ondro1122
25. nov 2023

@autorka A mňa budú chcieť ženy bez veľkého bicepsu a ramien ?...pochybujem..

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bluka2
25. nov 2023

@stanulienkat nemyslím. Mne sa páčili okrúhle už aj vtedy dávno, keď to ani nebolo v móde a páčilo sa to aj veľa chlapom