Ako sa nahráva na mágiu?

monicm
24. máj 2014

neviete mi niekto poradiť,ako môžeme nahrávať na magiu?máme ho len pár týždňov a zatiaľ som na to neprišla.idem podľa postupu,napriek tomu mi nikdy nič nenahralo.už som skúšala rôzne možnosti,ked si vyberiem,čo chcem nahrať,tak to mám v zložke plánované,ale nič nenahrá.

slavka034
24. máj 2014

Ahoj ideš na ten program,ktorý chceš nahrať..(napr.ak si chceš cez deň nahrať večerný film,tak si ho šípkami nájdeš a stisneš červené tlačidlo na ovládači) film sa nahraje a uloží sa potom do archívu nahrávok) stisneš MENU ,Zobraziť nahrávky a tam to nájdeš zoradené podľa dátumu 🙂

monicm
autor
24. máj 2014

@slavka034 lenže ja tam nikdy nič nemám,presne takto postupujem a nič.netreba sa niekde najskôr registrovať,alebo niečo podobné?

slavka034
24. máj 2014

@monicm skús to teraz tak) beží ti program,stisni červené tlačidlo ,počkaj chvíľu nech sa niečo nahraje) choď potom cez Menu na TV archív tam sa zobrazí nahrávka..a nie registrovať sa nikde netreba 🙂

monicm
autor
24. máj 2014

@slavka034 dakujem pekne,takto mi to nahralo,ale čo ked si chcem niečo naplánovať?to mi stále nejde a už som fakt vyskúšala asi všetko.skúšam to opäť,tak uvidíme,čo to spraví 😕 😒

miku1
24. máj 2014

@monicm Nájdi si program, ktorý chceš nahrať cez sprievodcu, stlač OK, potom vybrať Nahrať epizódu, nastav si po akom čase sa má zastaviť nahrávanie, potom stlač Nahrávať, hodí ťa to späť do sprievodcu programov a ten film, ktorý si si označila aby nahralo bude mať pri názve takú červenú bodku. To znamená, že bude nahrávaný.

monicm
autor
24. máj 2014

@miku1
@slavka034 dakujem,dnes sa mi to konečne podarilo,len nechápem to,že doteraz som to tiež tak robila a nešlo to a teraz už hej,no,je jedno,prečo to ide,proste to ide a hotovo.ešte raz dakujem 🙂 🙂