Ako sa dostanem k fotkám zo starého telefónu?

julkaaa1
29. jan 2021

Ahojte idem sa opýtať pred 2 dňami sa mi pokazil telefón a kúpila som si novy s androidom na starom mi však ostali fotky z aplikácií napríklad retrica atď telefón už nezapnem lebo mi odišiel displej da sa to ešte niejako k nim dostať? Ostali mi len tie z fotoaparatu

hacula1816
29. jan 2021

to jedine, ze by ti ich vedel vytiahnut niekto kto sa do toho vyzna, v nejakej oprave mobilov a podobne. sama sa k tomu uz nedostanes

miriam_s
29. jan 2021

@julkaaa1 ak.si bola v appke prihlásená s mailom, po opätovnom prihlásení by mali byť aj v novom mobile

julkaaa1
autor
29. jan 2021

@miriam_s to bohužiaľ nie keď som sťahovala retricu nechcelo žiadne prihlásenie skúsim sa ísť spýtať tam kde sa kupoval koľko a či by sa to dalo niejako ešte zachrániť

queen_mary
29. jan 2021

Google photos? Nezalohovali sa ti? Pripadne napoj na pc, zapnes ho aj po pamati a yam to vytiahnes.

julkaaa1
autor
29. jan 2021

@queen_mary telefón vôbec nejde skúšala som už do PC zapájať ale nejde... A nie nezalohovala som si fotky ďakujem ale za radu

aurorastone
29. jan 2021

tak skus napojiť káblom na notas (pokiaľ teda nebude pýtať na displeji nejaké povolenia, čo by bolo asi ťažke potvrdit a nastaviť na čiernej obrazovke) a normálne prekopiruj, keďže mobil bude v tomto prípade fungovať ako pamäťové zariadenie 🙂

julkaaa1
autor
29. jan 2021

@aurorastone skúšala som už pripájať na notebook.zial nič keďže telefón vôbec nejde ale ďakujem za rady skúsim ešte servis