Ako sa dohodnúť na aute?

bubuzu
5. okt 2021

Čaute,poraďte niečo, čo ma ešte nenapadlo...pred letom sme začali pozerať auto-dodavku,v ktorej by sme si urobili konštrukciu na spanie a mohli v nej cestovať. Mali sme predtým renault espace,auto,ktoré sice super priestranné,ale neustále sa kaziace a neopraviteľné,z nás vysalo všetku energiu. A po toľkých zlých skúsenostiach, sa priateľ zasekol, že ak bazarové, tak jedine za 20000€, aby malo pod 100 000 km aspoň. Toľko nemáme, samozrejme. Ja si odmietam na auto požičiavať. Tak teda som ustúpila, že nejaké mpv (sharan,alhambra,galaxy), ktoré je tiež dosť dlhé na prespanie,ale nie je to taký komfort,samozrejme. Tu sa zas zasekol, že jedine s takým a takým motorom. A také samozrejme teraz nie je ani jedno. Nejaký nápad? Kde hľadať? Pozeráme sk,cz inzerciu, mobile de, carvago, market place. Už sme uvažovali teda aj nad novým,ale ani tie nie sú.

dori2
5. okt 2021

@bubuzu segrin priatel kupul teraz totalne lacnu dodavku (bola pokazena a opravil si ju sam cim velmi usetril) a prerabaju ju vzadu na karavan. je to ten stl co maju kurieri…

janetinka27
5. okt 2021

@bubuzu tak ono si v situacii, v ktorej sa ocitnu mnohi ludia, ked idu spolu nieco kupovat. zhodnut sa je tazke, kazdy ma inu predstavu. segra s priatelom kupovali sedemmiestne z bazaru, cize tiez auto, ktorych nie je tak vela. nakoniec si vybrali. ale tiez mohli vyberat len z toho, co bolo v ponuke. niekedy je to aj o stasti

bubuzu
autor
5. okt 2021

@dori2 jasné,ja som tiež skôr za to, kúpiť lacnejšie a mať peniaze na opravu,ale on chce auto,s ktorým už nebude mať žiadne starosti. Kedže pri renaulte skoro zošedivel, čo sa stále kazil a nikto ho vlastne ani nechcel a nevedel opraviť. Snažím sa vymyslieť niečo, čo by prijal. Dodávkou nemyslím veľke peugeot boxery a iveca, na ktorých jazdia kuriéry, skôr niečo ako wv multivan, ford turneo custom, toyota proace verso. Som mala asi napísať hneď.

bubuzu
autor
5. okt 2021

@janetinka27 jasné, teraz aj o tom, že dobré auto je za deň fuč.

dori2
5. okt 2021

@bubuzu ano, treba snorit a mat tricha stastia