Ako sa dnes cítite a aké máte myšlienky?

mirka_8
5. jan 2022

Ako sa dnes citite aké máte myslienky

smirnoftka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jana_eyre_2
5. jan 2022

Myšlienky sú preto fajn, že ich nikto nemusí vedieť.. 😅 inak sa cítim celkom fajn, prežila som s deťmi pekný deň, prechádzku parkom, mestom, kúpili sme si knižku, na večerné čítanie, lebo im bola zima tak sme sa zohriali v kníhkupectve.. a ty?

deti95060810
5. jan 2022

celkom Ok... myšlienky v pohode - troška sa viac zaoberám starosťami ako by som mala, ale asi inak už nebude...

diewcatqoo
5. jan 2022

Som nervozna, pretoze sa mi toho v praci nakopilo dost vela - vsetko, co sa mi pred sviatkami nechcelo riesit, som si odlozila na obdobie po novom roku a nejak som to neodhadla 😬
Okrem toho som si dala zavazok, ze budem jest menej sladkosti, avsak mam dostat svoje dni a pre kusok cokolady by som vrazdila 🙂

mirka_8
autor
5. jan 2022

@jana_eyre_2 tak to máte super že sa viete tak radovať mňa tie stavy tak obmedzuju

luccija
5. jan 2022

@mirka_8 dnes už trocha lepšie 5 dni ležím s virózou.A ty?

gabikaa96
5. jan 2022

@mirka_8 Ja teraz netrpezliva a vystresovaná,s malým som v nemocnici tak netrpezlivo čakám na každé jedno rozhodnutie a že kedy môžeme ísť domov

babababka
5. jan 2022

Celý týždeň opatrujem moje 2 vnučky,denne 11-12 hodín.Takže totálne vyčerpaná,zničená,ale naladená nesmierne pozitívne.U mňa nemajú možnosť pozerať TV,mobil,Pc.Hráme sa,tvoríme,učíme sa apod.

oli18
5. jan 2022

@babababka Ja detto, lenže moji odišli domov o 15,00 hod. Od vtedy sedím s vyloženými nohami a čítam net. Zajtra mám voľno, prídu zase v piatok 🙂

jana_eyre_2
5. jan 2022

@mirka_8 boli sme mesiac zavretí doma, karanteny, nakoniec sme postupne všetci prekonali koronu, tak teraz sa tešíme z každého odchodu z domu 😅

leuska0910
5. jan 2022

Uprimne? Uplne na💩..

3petka
5. jan 2022

@mirka_8 akurát s mužom a dieťaťom sedíme v aute na ktorom sa nám pokazilo dobíjanie a sme cca 200 km od domu 🤣 takze celkom vtipne ale aspoň sme vybavili čo bolo treba a čakáme na odťah 😉

mirka_8
autor
5. jan 2022

@leuska0910 preco

rikarika
5. jan 2022

@mirka_8 dobre, v praci fom dnes potiahla toho dost a rozmyslam aku turistiku dame zajtra, ked ma aj snezit aj mrznut.

babababka
6. jan 2022

@oli18 aj u mňa tak,čakám na piatok.

fadama
7. jan 2022

ja super, včera som si zohnala druhú prácu, dnes bola výplata 🤣🤣 som zdrava, rodina je zdravá, som šťastná. 🤗🤗❤