Ako sa dať dokopy pre prehýrenej noci?

31. dec 2022

Ahojte, asi malicherný problem ale včera som šla von s tým že nebudem dlho ale nejak sa to pretiahlo a ku koncu som sa citila až opitá a prišla som o 3 domov. Nevedela som už spať od 8.. som v pohode len ma bolí hlava a tá unava. Ako sa prebrať a dať dokopy aby som zvládla aj dnes chatu a zas do rána? Nejaké triky/jedlo? Mám 25r.

sissy27
31. dec 2022

Malé pivo a fyzická aktivita. A počas dňa veľa tekutín - nealko.

angelous1991
31. dec 2022

No buď začať pit zas 😄😃 tzv vyrovnavacieho jedného si dat alebo ten šumak vyprostovak ? No ja by som to inak nedala 😃😂 ja keby sa opijem tak najbližší mesiac ani rumovu pralinku by som do seba nedostala . 🙈

kamagma
31. dec 2022

Daj si ozaj alkohol na vyrovnanie, nikdy som neverila ale pomaha to, naobeduj sa a potom si pospi este

beata_k
31. dec 2022

Tomu musis predchadzat. Uz pocas "akcie" musis pit vela, vela vody a rano budes ok 😉

tenerifka
31. dec 2022

suhlasim s pivom, tekutinami....ak to teda tvoj zaludok da. Ak ti je zle od zaludka, tak cocacolu

tenerifka
31. dec 2022

a dnes vecer ist skor spat, zajtra to uz bude ok

lujza123
31. dec 2022

Mne pomáha aj šumivé magnézium (horčík)

Alebo potom male pivo, to tiež pomôže. Len si nedávaj druhé lebo budeš tak kde si bola

alana1
31. dec 2022

spanok a cely den...

breznica
31. dec 2022

Ja si dávam na raňajky pivo,pomaly cuckam 😄 fakt to pomáha. A po kúskoch nejaké "slane " veci.a acidko

cyberk
31. dec 2022

Ja som sa raz na skusku total opila lebo som chcela vyskusat ci zabera ten Restart drink, a veru rano, ked som si ho dala, tak som bola ako keby som ani nepila 😂😅🙏

aurora33
31. dec 2022

Ja len keď to čítam je mi zle aj za teba 😂😀 mne nepomáha nič, len sa niečomu takému jednoducho vyhnúť.

ninusa221
31. dec 2022

Mne hrozne po opici zaberá fatra. Hlava ma nezvykne bolieť skôr žalúdok 😀

denden77
31. dec 2022

plechovkova pepsi 😁

h2
31. dec 2022

@tenerifka Dnes je Silvester a autorku čaká chata až do rána.

saxana000
31. dec 2022

Tekutiny alebo polievka na hektolitre. Dat si tabletku na hlavu zalahnut a skusit pospat.mozno prechadzka na vzduchu.moj oco hovori ze opicu musis vyspat 2x raz ked prides domov a druhy krat ked vlastne prespis tu fazu triezvenia kedy ti je najhorsie a potom uz bude dobre..nabuduce pri chlastani vypit aspon liter mineralky.

queen_mary
31. dec 2022

Mne zabera fatra, pripadne male pivko 😀 mozno aspon 15 minut na cerstvom vzduchu, 1 ibac/panadol/paralen, este hodku-dve spanku

zero1
1. jan 2023

čo sa týka tvojej otázky ako sa dať dokopy, tak dať si nejaký alkohol. etanol je protilátka na metanol, z ktorého ti je tak zle. čo sa týka tohto životného štýlu, tak ľudské telo to jedného dňa spočíta a potom bude neskoro to ľutovať.