Ako sa darí tomiholjubavi?

11. dec 2023

Ahojte zienky,velmi rada som citala prispevky od vyssie spomenutej kocky,neviete co je s nou,ako sa jej dari? Ak som skomolila nick,ospravedlnujem sa,ale asi viete koho myslim🙂

pribinak
11. dec 2023

Už je viac na instagrame ako tu

autor
11. dec 2023

@pribinak och skoda,tam zas nie som ja🙂ale vdaka za info,potesilo ze je v "poriadku".mala som rada jej humorne prispevky a chybaju tu😕

vroni
11. dec 2023

@pribinak, vieš, pod akým menom tam je?

pribinak
11. dec 2023

@vroni och už si nepamätám

vroni
11. dec 2023

@pribinak, škoda, mavala veľmi pekne a zaujímavé fotky.

liusa82
11. dec 2023

na fb je michaela illy ale instagram neviem

muchotrafka298
11. dec 2023

Na IG je tusim ako millyzub alebo tak nejak. Ona nie je ani tam velmi aktivna. Je to aj pochopitelne, ma novy zivot a nepotrebuje uz pisat na socialne siete.

nazli24
11. dec 2023

Prečo nechoddi na mk už ??

valikadzm
11. dec 2023

Tiež na ňu hocikedy myslím. Škoda že tu už nepíše...

ahhola
11. dec 2023

Ktovie, možno už je vydatá v Turecku a má svokra😄podobnosť s vrahom z Pagu čisto náhodná...? 😂
Miši... ved sem hod niečo, spravte screen, co píše na insta, kto mate👃

muchotrafka298
12. dec 2023

@ahhola nepise nic, obcas prida fotku.

moonlight1210
12. dec 2023

Novy zivot = novy smer a nove priority (zvycajne). To je prirodzene.

Roky napr. sledujem jednu ytuberku od jej (i mojich 20 rokov), cca je v mojom veku. Vydala sa ked cca aj ja. Este aj deti mala cca vtedy, ked ja. Vzdy ma to pobavilo, ako nahodne to vyslo blizko seba. (A asi aj tym mi bola blizka, ze riesila vzdy podobne typy problemov ako ja. Okrem inych svojich cinnosti, pre ktore som ju zacala sledovat.). Potom ju vsak muz zacal podvadzat. Rozviedla sa, kanal obmedzila, potom si nasla priatela a uz kanal obmedzila takmer uplne. Aj insta. Sem-tam, raz za mesiac prida par foto a info zo svojho zivota s nim a zo zivota deti.
Ale vidiet, ze sa viac sustreduje uz na inu pracu a iny zivot. Co mi je obcas luto, ked sa zatulam na jej kanal a pozriem niektore starsie videa (robila rozne navody.).
No ale taky je zivot. Je vsak fajn vidiet, ze sa ma zrejme zase konecne dobre a je spokojna.
Tak Miska to ma dufam podobne.