Ako sa baviť s chalanmi?

007didi007
20. mar 2020

Ajojtee.
Som prváčka na strednej. Som na intraku máme tam hrozne veľa pekných chalanov. Problém je že sa so žiadnym nebavím :( mám len jedného chlapca v triede on je tiež z intráku a ani s ním sa nebavím
Strašne sa mi jeden páči som do neho úplne buchnuta. Písali sme si chvíľku potom som mu napísala že ahoj a ani nezobrazil. Ale furt po sebe hodíme očko keď sme v jedalni tak neviem
(Je z inej školy) poraďte baby najlepšie chalani 😃♥️

gladys_07
20. mar 2020

nemyslim ze na toto forum chodi vela "chalanov"

fokuska
20. mar 2020

@007didi007 Si na fore kde su vacsinou dospele zeny, tehotne, matky.
Tazko tu najdes rovesnicky baby a chalanov ;) na to hladaj ine fora alebo citaj navody a odporucabia v Bravo alebo Bravo Girl ak to este existuje :D

zuzanka.zuzu
20. mar 2020

že ajojte 😂😂😂 ach... škoda, že už sme vyrástli z veku, kedy toto povedať je ešte roztomilé 🙂 ja som už vo veku, kedy si toto nemôžem dovoliť povedať ani keď som strieskaná pod obraz Boží 🙄

punka24
20. mar 2020

@007didi007 buď sama sebou, nepretvaruj sa, nerob nič nasilu... ak to budeš robiť a pretvárkou si získaš chalana tak šťastná nebudeš... držím palce na škole... 🙂
Inak tu sú fakt skôr ženy - tehuľky/matky/snažilky a pod... inak, neviem, ale mám pocit že MK nie je fórum pre 15/16 ročné baby... 🙂 (nebolo myslené zle)

punka24
20. mar 2020

@fokuska alebo Kamarát, ten existuje určite... som tuším videla keď som kupovala nové číslo Mama a ja... :D

mpg
20. mar 2020

Na strednej škole už študenti nadväzujú známosti, ale ešte je dosť času a netreba sa ponáhľať. Teraz je už veľa možnosti, aj pri cestovaní, aj SMS-ky, niekedy to prvé začnú aj dievčatá (mám syna 24 ročného. tak tomu zavše na strednej písali dievčatá SMS-ky a on sa zo začiatku bál odpovedať), potom neskôr už odpovedal. Keď sa ti páči, tak pri stretnutí sa na neho môžeš usmievať.

martinals
20. mar 2020

Ahoj, píšeš že ste ste boli už v kontakte, tak mu napíš, alebo vystihni chvíľku keď bude sám a prihovor sa mu, napr cestou na internát. Buď hlavne sama sebou a nesnaž sa na seba upozorniť za každú cenu alebo doliezať. Ak budú vzájomne sympatie fungovať, tak ako majú tak to vyjde.

007didi007
autor
20. mar 2020

@martinals ale keď mi vtedy neodpísal na správu tak mi to príde že sa budem vtierať keď mu opäť napíšem. Rozmýšľala som že sa mu pozdravím lebo chodíme na večeru v rovnakom čase a jeho partia skončí skôr a vždy čakajú pred jedálňou. Neviem príde mi akoby čakal kým ma uvidí. Keď prejdeme my, tak aj chalani idú preč

martinals
20. mar 2020

Skús sa mu pozdraviť, alebo choď rovno k veci. Zavolaj si ho stranou a pozvi ho niekde, buď ťa odmietne alebo si vyrazíte napr do parku, na kávu... Budeš vedieť na čom si, ak nebude mať záujem, nemusíš s nim strácať čas.

007didi007
autor
20. mar 2020

@martinals vtedy keď sme si písali som sa ho opýtala či by sme išli niekedy von a napísal že keď bude mať čas tak môžme. Odvtedy nič. Bolo to pred 2-3 mesiacmi. Skúsim sa mu pozdraviť a uvidím podľa reakcie ako ďalej

martinals
20. mar 2020

No vidíš máš aspoň zámienku sa mu prihovoriť,držím palce

heidi4
20. mar 2020

@zuzanka.zuzu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣👍top koment!

alexk12
20. mar 2020

@007didi007 normálne ho pozdrav to písanie je o nicom

koronavirus
21. mar 2020

Mozno sa sem dogooglila ako kedysi ja... Tiez sa ma uz pytali ze co hladam na fore pre zeny/matky ale nesiel som sem cielene. Nejako som sa sem preklikal este kedysi cez modru strechu neviem ci bol ci sem nebol odkaz alebo co... Ale oblubil som si aj toto forum (chodim aj na ine) a mate tu aj dost neutralnych diskusii ako tie temy o uradoch atd. A predstavte si ze od zrelych zien skor dostanem radu na cokolvek ako na nejakom beznom masovom fore 😉 Zeny tym zrele nemyslim vek ale napr. 25 zeny co si uz nieco zazili, vychovavaju deti, uz obvykle maju viac rozumu a vedia chodit vo veciach ovela lepsie ako 30-ka zijuca stale sama ktora este zije ako keby mala 18.

007didi007
autor
21. mar 2020

@koronavirus vždy keď niečo googlim nájdem nejakú diskusiu tu tak som si povedala že skúsim šťastie

koronavirus
21. mar 2020

@007didi007 tak vitaj 🙂 My im to tu slestrime 😉
Pozri aj ine temy (hlavne na spodku su viac pre nas) a pridaj sa. K veci to je tazke povedat lebo pred dva tuctami rokov som aj ja bol chalan na strednej stravujuci sa v skolskej kantine pozerajuc na baby ale ja som akcny takze neviem ti povedat za druhych chalanov preco tak cinia. Ja som bol vzdy akcny a posledna snaha zbalit zenu dopadlo nahlasenim za obtazovanie takze ani prilisna snaha neni dobra.