Ako rozoznám originál tričká Michael Kors od fejku?

denisska11
16. júl 2020

Dobry, kupila som tu od pani tricko a sa mi dusovala ze tricko je 100 percetne original podla mna nieje podla stitku zo spodu tricka cierne tricko je jej a sive je moje co mam dlhsie posielala som jej foto a aj tak tvrdi ze je original moze mat pravdu a krivdim jej dakujem uz mi ide len o to ako rozproznam oroginalitu od fajku

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babi81
16. júl 2020

@denisska11 led ma len ten jeden maly stitok co si odfotila je to
fake.

klarissa25
16. júl 2020

Urcite fake

moonlight1210
16. júl 2020

Ten stitok je este aj krivo prisity a zasity priamo do lemovacieho stehu.
Co mam ja skusenost, tak je v originaly (zatial kazdej lepsej znacky - ktora si potrpi na kvalitu - , co som mala, nielen od kors) zasita sada stitkov z makkej bavlny (aby neskriabali, netlacili) v roznych jazykoch a je zosita zvlast a k bocnemu lemu len prisita.
Ja ju vzdy odparam, lebo mi aj tak vadi.
(Preto ani svoje veci nikdy nepredavam, len darujem, lebo nemam ako potom dokazovat, ze su to originaly a ani sa mi nechce).

Ale pani moze hovorit pravdu, lebo sama netusi, ze ju oklamali a predali jej fake.

krisbar
16. júl 2020

A naco je dobre to uz teraz riesit? Originalne veci sa kupuju v obchodoch alebo na overenych eshopoch, faky u cinanov a u ludi na nete, ktori to kupuju od cinanov.
Sama za seba nechapem tu posadnutost znackami. Najma ak nemas na original, tak ti moze byt jedno ci to je fake alebo nie.

s_a
16. júl 2020

no asi stáli max. 20e, tak čo si myslíte? 🙂

lenuliatko84
16. júl 2020

Tak Kors robi kozennu galanteriu a nie tricka.jasne ze je to fejk a ak stalo menej ako 100 € bud sibtym ista.za 20 € si nikdy nic znackove nekupis

purplevesna
16. júl 2020

@denisska11 Samozrejme fake

denisska11
autor
16. júl 2020

@lenuliatko84 kors ma aj oblecenia mam aj saty mam aj tricko preto som posielala pani foto mojich veci a pani mi cely cas tvrdi ze je original mne uz ide o pravdu

misa11111
18. júl 2020

Nikdy nekupujem z druhej ruky, raz sa mi to vyplatilo

zelina100
11. júl 2021

Dobrý deň, je tu nejaká odborníčka na značkové kabelky,ktora by bola ochotná so mnou prejsť jednu zbierku kabeliek, ktorú som nadobudla. Do akej miery ide o originály. Len seriozne, možno z toho bude mať aj profit. Ďakujem pekne za ochotu.