Ako riešiť predaj cez bazár, keď mám len 14 rokov?

blueunicorn99
7. sep 2019

Ahojte...chcela by som sa opýtat ako to je s predajom vecí cez internet napr.túto cez koníka keď este mam len 14 chcela by som predat pár topanok a tak si zarobiť ale mama nato nema čas resp.nechce sa tým zaoberat(predajom cez net) ale vadiť jej nebude keď sa topanok zbavim no tak či musim mat občiansky alebo tak keď chcem popredávat niečo cez dobierku ako to funguje a podobne...hlúpe komentáre typu maš 14 nemaš tu čo robiť si prosim nechajte pre seba...ďakujem za všetky rady.Pekný deň🙂

janinah
7. sep 2019

A kto bude vedieť, kolko máš rokov? raz som osobne šla prevziať jednu kupovanú vec pre syna,predávajúci mal hádam 13násť,správal sa slušne,dohodli sme sa,tak čo by som mala riešiť.

miskakyska
7. sep 2019

... Tvoja mama tu náhodou v kuse neponúka tovar na darovanie za poštovné?...vyhodia oknom,dverami vráti 😀 2x nepoviem...

blueunicorn99
autor
7. sep 2019

@miskakyska ...nie prečo by mala ved som pisala že ona take tie internetove predaje a kúpy nemá rada a ani to nerobí...

miskakyska
7. sep 2019

nahod REALNY ,nie stiahnutý tovar do svojho bazára a vec vyriešená 🙂....🙂

sissy27
7. sep 2019

@blueunicorn99 tu od teba občiansky nikto pýtať nebude. Ale potrebuješ mať účet v banke, kam by ti kupujúce zaslali platbu alebo ak si chceš na pošte prevziať peniaze z dobierky / šekom, tak občiansky potrebuješ alebo to za teba bude musieť prevziať mama.