Ako privolať mrchaňu ? 😸

camil
11. okt 2018

Potrebujem radu ako privolat ms. O tyzden mam svadbu a nechcem, aby mi to nahodou vyslo na ten termin. Prosiiim kto vie 🙂

lubik87
11. okt 2018

@camil mne pomáhala cviklovo mrkvová šťava a červené víno ..ale nie spolu to by ti privolali aj niečo iné :P ale bolo to v čase keď som už cítila že to na mňa ide skôr taký spúšťač. Ale skús si zavolať na gynekológiu určite budú vedieť najlepšie ako na to 🙂

camil
autor
11. okt 2018

@lubik87 dakujeem 🙂 len ja mam problem s pecenou nemozem ziadne lieky momentalne preto som chcela nejaky babsky recept 😸

lubik87
11. okt 2018

@camil a kedy máš dostať ?

camil
autor
11. okt 2018

@lubik87 mam nepravidelny cyklus :D neviem podla appky meska 8dni. som 40dc. cykly mam od 31-42 najcastejsie. niekedy aj 78 ale to nie tak casto. proste niekedy vynecha dva mesiace

camil
autor
11. okt 2018

@lubik87 v podstate nikdy neviem kedy to dostanem

joja55
11. okt 2018

Na gynekologii by ti.povedal kedy cca dostanes podla sona. Mme meska uz 36 dni... Tehotna nie som mam nepravidelny cyklus ako aj tu. bola som na gynde a tam povedali, ze.do dvoch tyzdnov pride sama...alebo da vyvolavacku a do tyzdna dostanem. Pripadne sa daju aj odialit ak nahodou...

lubik87
11. okt 2018

@camil no tak.to.mas.riadny brutál ..nenaplanujes veľa . My sme.ako.baby vždy riešili na privolanie niečo červené..víno tá šťava a podobne a potom na oddialenie citrusy ..a tie zaberajú ja mam. Cyklus presný okrem.zimnych mesiacov.ked.jem.mandarinky za celú ulicu vtedy vždy meškám pár dní 🙂

camil
autor
11. okt 2018

@lubik87 ano vitamin C alebo citrusy oddialuju mam skusenost :D je to inac dost na figu mat taku nepravidelnu
@joja55 ja kazdy mesiac sa trapim. hormony nemozem tak mi poradila len inofolic combi brala som ho len mesiac zatial lebo je dost drahy

2veronika262
11. okt 2018

@camil
Mne pomohlo dať si horúcu vaňu spolu s červeným vínkom 🙂

camil
autor
11. okt 2018

@2veronika262 skuuusim dakujem 🙃

lubik87
11. okt 2018

@camil no tak.nech sa ti podarí byť bez, akurát cez svadbu .a poriadne si to uži 🙂

camil
autor
11. okt 2018

@lubik87 Dakujem 🙏🏻🙃

tatranka4
12. okt 2018

Ja mam nepravidelný a nikdy som to nedostala ani ked som robila aj modre z neba vzdy prislo vtedy ked nemalo ale na svadbu mi malo.prist ale neprisla lebo som mala taky stres a nakoniec uz neprisla vobec