Ako pridám v bazáriku dve veľkosti?

ollynka
23. okt 2021

Ako pridám v bazáriku dve veľkosti? Videla som to u niektorých predávajúcich,..napr dvojveľkosť 128/134, tak v bazári viem dať len jednu z nich. Ako navolím obe?

sovica
23. okt 2021

Dve a viac veľkostí sa dá uviesť len vtedy, ak zadávaš nový tovar. Ak predávaš použitý, tak len jednu veľkosť alebo musíš zadať dva inzeráty s rovnakým tovarom a pri každom uvedieš inú veľkosť.

zuzuliennka1
23. okt 2021

@ollynka uved tu mensiu, a do popisu dopln. Pranim a nosenim sa vsetko aj tak mierne zmensi, takze ked teraz predavam po synovi 98/104, uvadzam do bazaru 98 a doplnim do popisu

majamat
23. okt 2021

ja uvadzam velkost, podla realnej velkosti. ak je dvojvelkost,t ak teda podla toho, na aku pasuje,a le teda ak velkost na stitku sedi clekoms realitou, tak tiez dam tu mensiu.

no niekedy zaradim oblecko do inej velkosti, ako je na stitku, lebo nie vzdy to realne sedi. robila som valiky oblecka a napr, jedny leginy mi sedeli s inym dvoma,ktore amli velkost 128/134. nemozem take leginy ponuknut ako 140, lebo kazdy kto otvori ten inzerat, pozrie si miery, pochopi, ze su male a nevezme ich.