Ako pridám hudbu do Iphone 5S?

smejko25
18. nov 2016

Ahojte možno mi niekto vie poradiť ako pridať hudbu do iphonu. Ano viem že cez itunes aj som pozerala všetky možne navody ale mne to proste neide :( :( :( neide mi ani vytvorit playlist ani nič absolutne už somzufala

corgikris
18. nov 2016

Musis to robit cez pocitac.
- napojis telefon cez kabel do pc, ak si to uz niekedy robila mala by si tak mat aplikaciu s nazvom iTunes, ak este nie po napojeni do pc ti ponukne stiahnutie ( vsetko v Pc), da sa to aj cdz ich stranku
- ked to mas, tak sa ti otvori okno kde budes mat zobrazeny svoj telefon (iba maly obrazok)
- v lavom hornom rohu je zalozka SUBOR, na nu kliknes, das pridat subor (1 alebo viac skladieb) alebo priecinok (cely album)
- ked to mas vsetko nahodene (v strede ako je to jablcko sa ti bude ukazovat ako sa ti tam nahravaju veci) tak kliknes na ten telefon
- potom sa ti ukazu informacie o telefone, a ry si das dole ze hotovo a nakoniec synchronizovat telefon
- takto si mozes spravit aj zalohu
- playlist si vytvoris potom uz v telefone

Dufam ze som pomohla

smejko25
autor
19. nov 2016

Ďaaakujeem velmi pekne 😉 😉 😉 😉 velmi mi to pomohlo :*

corgikris
19. nov 2016

@smejko25 super, to som rada. Aj pre mna to bola jadrova fyzika poprve. Ale nakoniec sa to dalo 😊

smejko25
autor
20. nov 2016

:D:D len mam ešte jeden problem že ked v mobile mi hudbu neukazuje

corgikris
20. nov 2016

@smejko25 a dala ste si po nahodeni hudby cez itunes synchronizovat telefon? Ono to nejaku dobu trva. Malo by to byt tusim 7 krokov, to sa zobrazuje tam kde je to jablko.

smejko25
autor
28. nov 2016

Už všetko vpohode prebehlo ďakujem velmi pekne ešte rat 👍👍👍