Ako pridám hodnotenie?

lejlla
3. sep 2012

ako mam pridat hodnotko,ked kliknem na "ohodnot predavajuceho" tak mi tam nic nevyhodi kde by som mohla napisat 😲 .je to nejaky novy system 😒

lucia20
3. sep 2012

ja mam rovnaky problem. uz ma ide slahnut o zem. uz styrom nemozem napisat hodnotenie. ale som rada, ze som neni jedina co ma problem.

figurka.m
3. sep 2012

Mam ten isty problem, tu uz asi nemaju co robit, len rozmysat, ako vsetko co najviac skomplikovat 😝

zuzanna11
3. sep 2012

Mam to iste, a aj ked sme ukončili obchodiik a idem napisať hodnotko, tak mi tam vyhodi, že som ho už napisala, alebo mi kupujuci ešte neodpisal... 😒 nechapem...

strapco13
3. sep 2012

ked si otvorite inzerat, kde ste spolu komunikovali, tak pod spravami mate moznost odpovedat alebo ohodnot /vpravo dole/ ..tam sa pridava hodnotko ..cize odpises predavajucej a hned mozes hodnotko pisat, nemusis sa prklikavat..je to jednoduchsie

luucciaa
10. aug 2015

Mamicky davajte si pozor na mamicku pod nickem mishelka88, so mnou bola dohodnuta na platbe a rezervacii tovaru do 10-8-15 ked sa vratim z dovolenky a medzicasom mi predala tovar!!! Ma i negativne hodnotenie ako kupujuci!!!

janulkar8
23. sep 2015

Ja som asi nemtete...ale fakt neviem ohodnotit ani moje kupujuce ani predavajuce od ktorych som kupovala...je mozne hodnotit kupujuceho/predavajuceho aj po zmazani inzeratu? Dakujem velmi pekne za kazdu jednu radu.

J.

larus9
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fialka120
12. máj 2016

Neviem tu tiez dat jednej hodnotenie,oklamala ma.Davajte si pozor na nick marcela99.Poslala som jej peniaze na ucet a tovar mi dodnes neposlala.

421215813
9. feb 2017

@strapco13 a ked sme len menili tak kde ho napisem ? Ja tiez by som rada napisala hodnotenie ale akosi to nejde

anika951
Odpoveď bola odstránená
Zobraz