Ako premôcť vnútorný stres?

devilka1
28. dec 2019

Ako si pomoct s vnutornym stresom, chvenim tela, tazobe na hrudi? Stres nemam mat z coho som uplne v pohode len to vnutro nejak hapruje a som zufala ako si pomoct

misa2704
28. dec 2019

@devilka1 magnézium si kúp

suzitok
28. dec 2019

Magnezium, poprípade doplnit o vápnik a B vitaminy

stanulienkat
28. dec 2019

K psychiatrovi,bez srandy

devilka1
autor
28. dec 2019

@stanulienkat myslite? Ked mna ozaj nic netrapi neviem ani co mu povedat lebo nic ma netaži...aspon o tom neviem

mnamko
28. dec 2019

Persen ,je prírodný

stanulienkat
29. dec 2019

@devilka1 no ked mas neprijemne dusevne pocity,tazoba na hrudniku a nemas konkretny stres... Nemas depresie? Moze to viest az k psychosomatickemu ochoreniu. Mozno mas nieco s niekym nedoriesene,alebo si po rozchode.. Ja neviem,ale ak memas stres a mas tieto pocity,nie je to v poriadlu. Spanok mas dobry?

richelina
29. dec 2019

@devilka1 Takéto pocity sú pri panickom záchvate, Skús zatiaľ to magnézium a becko, to ti neuškodí a určite treba k lekárovi ( psychiatrovi). Nepotrebuješ ani výmenný lístok. Mal by ťa poslať aj k psychológovi. Telo reaguje tak na stres a na niečo čo je hlboko v tebe, možno si niečo potláčala.. Ja sa pri konfliktoch celá trasiem vnútri, ledva dýcham, mám pocit, že umieram, no ale ja to mám už od detstva a rokmi a rôznymi udalosťami je to horšie. A napadlo mi, či by nešlo i o tetaniu. Treba k lekárovi. Držím palce

denopeno
29. dec 2019

To bude tetánia určite. Diagnózu vie stanoviť neurológ. Treba naozaj zvýšiť príjem horčíka. Má to jedna známa, viem od nej

misa2704
30. dec 2019

@devilka1 najprv skús neurológa a on uvidí či je to potrebné postúpiť psychiatrovi alebo psychológovi. Neurológ ťa môže dať aj na infúznu liečbu Max 10 dní magnézium do žily a potom dobre magnézium 2x do dňa. No treba aspoň mesiac dva a ak po tomto to nezaberie môže poslať aj k tým lekárom ktorých som už spomenula ale najprv si myslím, že je to do rúk neurológa. Vyzerá to na tetaniu. Zlý spánok, stres atď spúšťačov je veľa. Obmedz aj kávu ak piješ a energetické napoje,cola... Kúp si čajík medovku tá je super