Ako prehodiť veľké množstvo fotiek z telefónu do PC ?

2. okt 2022

Baby viete poradiť ako prehodiť čo najrýchlejšie veľké množstvo fotiek cca 2000 kusov z telefónu do PC ? Mám Samsung

Ďakujem

smajluska
2. okt 2022

Cez USB kábel 🙂 je to najrýchlejšie a najlepšie asi na USB kľúč by som si fotky uložila

vlado818
2. okt 2022

Sice niesom baba ale... Je vela sposobov ale naj ako vam radia kabel, ak pc rozpozna telefon a otvori ulozisko je to hracka. Vsetko ostane je zlozitejsie a ked sa pytatate na MK tak jednoznacne kabel org co bol k telefonu.

autor
2. okt 2022

@vlado818 k telefonu kábel co mám, je usb c. To do PC nedám.

stellarstar
2. okt 2022

Usb kábel alebo cez smart switch

ukulela
2. okt 2022

Odfot plskabel. Ma to byt mozne prave cez kabel.

maranco
2. okt 2022

Máš nabíjačku k telefónu, jeden koniec dáš do telefónu a druhý koniec odpojíš s nabíjačky ostane veľká koncovka USB A, dáš do PC.
V mobile zvolíš prenos súborov v PC sa objaví podobne akoby si vložila USB kľúč. Ak máš android nájdeš priečinok DCIM - Camera a tam budú fotky/videá.

zorkahorka
2. okt 2022

Ja prenasam kablom,ktorym nabijam.da sa od zastrcky oddelit.treba po napiheni do pc "otvoriť" mobil,teda displej. Potom sa ukaze aj karta s fotkami

autor
2. okt 2022

@ukulela mam obe koncovky usb c. Mam samsung s21 ultra. Čiže jedine nejaká redukcia. Používala som prepojenie cez telefón ale to je strašné pomalé na toľko fotiek.

maranco
2. okt 2022

Takmer v každom obchode s mobilmi, PC budú mať takýto káblik https://usb-kable.heureka.sk/gembird-ccp-usb2-a... tak si jeden kúp.

stellarstar
2. okt 2022

Autorka ale ved ty kábel ani nepotrebuješ, cez smart switch ( je to apka v samsungu ) môžeš bez kábla dávať foto z tel do pc

maranco
2. okt 2022

@stellarstar "vzduchom" cez WiFi idú fotky pomalšie, ako priamo cez kábel

niekto2hy
2. okt 2022

@maranco Zalezi aky kabel a port v PC,USB2,USB3. Cez WIFI,telefon ako Ftp server- https://play.google.com/store/apps/details?id=c... ,Total Commander v PC.

karolinakr
2. okt 2022

@maranco mne kolkokrat nechcel rozpoznat telefon a prehodit fotky pocitac, len po velkom zapaseni raz za život sa mi to podarilo

zorkahorka
2. okt 2022

@karolinakr musite mat odomknutu a zasvuetenu obrazovku na mobile

euka210
2. okt 2022

Cez usb kabel.