Ako prebieha vysvätenie domu 🏡?

kristina_00
11. aug 2019

Ahojte, mate niekto reálne skúsenosti? Ako to prebieha, či to pomáhať atď.
S priateľom sme kúpili starý dom ktorý sme prerobili a nastal čas sťahovania, zatiaľ spavame len víkendy.. Už 3 vikendy z jednej miestnosti ktorá este není prerobená a je tam dlazba kt. pôjde na chodbu idú zvuky, dupoty, kroky a ako keby niekto presúval tú dlažbu.. Naš pes stále pozerá do tej miestnosti a občas zavrci ale čo má veľmi vydesilo bolo dnes v noci.. Zase kroky a pes začal pozerať do chodby a vrcat takto ale 4x za noc myslíte že vysvätenie pomôže... Som veriaca..
Predosli majiteľ bol len jeden ktorý stále žije no jeho žena zomrela ale neviem ci v dome bohužiaľ..

eva8
11. aug 2019

@kristina_00 Nie su v tej izbe nejake zvieratka?

kristina_00
autor
11. aug 2019

@eva8 nie, všetko sme dôkladne prezerali izba je povysavana čistá, umyta akurát je v nej paleta dlažby v rohu.. Skúšali sme aj slopce no nič...to ma ako prvé napadlo

asia83
11. aug 2019

@kristina_00 Pomôže. Zvieratá, na rozdiel od ľudí (česť výnimkám) duchov vidia. 😉

paladia
11. aug 2019

Taketo veci ja nemusim, by som z toho domu utekala. Ale vysvatenie by malo pomoct. Niekedy su vsak duchovia tak silni,ze treba iné ukony.

evkamotka
11. aug 2019

No ved to sa bezne robi, cez uradne hodiny zbehni na faru a povies ze mate nove byvanie chcete posvatit. Ziadna veda

maryann8
11. aug 2019

@kristina_00 ahoj na takéto posvätenie potrebuješ špeciálneho farára nie obyčajného, viem svoje lebo nám tak strašilo doma keď v byte nám zomrel otec. A teraz máme už dlhé roky pokoj.

rainbow82
11. aug 2019

Jasne treba dať posvätit na takéto veci ja verím.Je tam prose duša niekoho mŕtveho kto tam v minulosti zomrel.Ja bych tam nespala pokiaľ by to nebolo posvätene!Ja som bojko.Treba ísť za fararkom a opýtať sa ho.Urcite Ti poradí

barus26
11. aug 2019

@kristina_00 ahoj u nás sa tiež dialo kde čo. Dokonca vestica mi povedala že je tu nejaká dusa, ktorá este neodišla a to tento dom stavali rodičia a ja tu žijem od narodenia . Nikto tu nezomrel ale vraj ta dusa môže byt pripútaná aj k pozemku. Predtým na tomto pozenku mala postavene otcova starenka. Mne osobne dosiel len kamarat, ktorý je tak trosku “bosorak” a on nám to svätenou vodou vysvetil a pomohlo aj to

anett333
11. aug 2019

Kamaratke tiez takto chodil jeden starky po dome, byvaly majitel... jej muz ho aj videl. Nechceli im verit az kym nesli posvatit izbu a z ruky im vyhodilo svatenu vodu.... neskor zistili kto tam zil. Dali za neho odsluzit omsu a dom zas vysvatili.. odvtedy nali pokoj.”

banan313
11. aug 2019

Môj krásny je veštec on nás dom vyčistil šalviou a hneď sme pocítili kľud atď .. a potom sme ešte zavolali kňaza on nám dom vyčistil a ešte dajte sa tu dušu odslúžiť omšu a budete mať pokoj .🙂

banan313
11. aug 2019

Pardon vysvetlil (kňaz )

vladika11
11. aug 2019

Určite by som zavolala kňaza aby dom vysvetlil 😉

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
meesha
11. aug 2019

Jsi verici a myslis, ze te chodi strasit mrtvi 😱 mmmm

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
topasitta
11. aug 2019

@kristina_00 priprav sa na to, ze ako veriacu ti pan farar pravdepodobne da otazku, preco s priatelom byvas este pred manzelstvom ☺
Ale tak ano, nove byvanie si dajte posvatit, nebude to na skodu. A aj nejakeho sokovneho stavbara sa popytajte na pricinu.

adelakom12
11. aug 2019

no, pokial ja viem, tak vysviacka domu prebieha tak, ze pride knaz, popozera sa po dome (lebo niektori ludia maju doma objekty, ktore mozu takuto aktivitu sposobovat a ani o tom nevedia - napriklad si to prinesu z dovolenky - rozne sosky, macky, lapace duchov a plno somarin, ktore mozu nieco taketo v domoch vyvolat) a ak nieco knaz najde, tak ludom odporuci, aby sa toho zbavili. Neskor sa pomodlia vsetci spolu, posvati dom svatenou vodou a uz by to malo byt 🙂 A moze to robit hociaky knaz (ak sa nemylim, samozrejme, to nas vsetko ucili na cirkevnom gymku = nam to rozpraval knaz ako to rob on) ale ak by boli stale problemy, ktore pretrvavaju, alebo by s vratili po urcitom case, tak je dobre ist sa opytat na faru, vysvetlit aky je problem, aby vas nasmerovali na exorcistov, ti rpedsa len uz maju vacsiu silu, niektori aj vedia hned povedat co sa s clovekom deje, ci je na nho nieco priputane, co by mal robit atd. Kazdopadne dufam, ze som ti aspon troska zodpovedala tvoju otazku a potom mozes dat vediet ako to dopadlo 🙂 🙂 drzim prsty, s tymito vecami/problemami sa neprijemne zije :(

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
haanovajana
11. aug 2019

Vysvetit dom a ked to nepomoze,tak predat.

didaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kristina_00
autor
12. aug 2019

Dom je absolútne v poriadku nie je ani taký stary je z roku 1968, je kompletne prerobený.. Všetko nám robili profesionálne firmy, žiadne hlodavce v dome ani v pivnici nie sú.. To som si 100 percentne istá.. Keďže sme volali aj deratizera na konzultáciu a on sám povedal ze žiadne hlodavce ani nič podobné nikde nie je.. Takže hlodavce určite nie.. A myslím si ze by taky hluk nerobili pretože jasne sme počuli ako niekto presúva dlažbu v tej izbe počuli sme to ja, priateľa a ešte aj moja kamarátka ktorá u nás spala... A kroky tiež.. Nie som hlúpa a viem rozoznať sramot myši od tohoto.. Ale dohodli sme sa s priateľom že dokončíme tu jednu izbu.. A uvidíme ci to bude stále robiť ak áno dáme dom vysvätit budem informovať co a ako.. Ďakujem za vaše rady,komentare veľmi si to vážim a ďakujem z celého 💓

kristina_00
autor
12. aug 2019

@adelakom12 mam sošky maciek z Egypta.. Idem ich skúsiť dat preč

kristina_00
autor
12. aug 2019

@didaa áno priateľ vstal rozol svetlo a išiel do izby.. A v tom to prestalo potom si ľahol a a ani nie za 10 minút opäť potom sme to už ignorovali.. A nejak zaspali ani neviem ako

iwka1984
12. aug 2019

@kristina_00 určite to pomôže, ja síce nie som veriaca ale dávali sme vysvätiť dom. Prvý krát som nebola v dome a na druhý deň som si vyvrtla členok, mali sme problém otehotnieť už sme chceli ísť na umelé oplodnenie a minulý rok sme vysvätili znovu a zrazu v marci dve čiarky a teraz máme krásneho zdravého vytúženého synčeka 😘 držím palčeky 👍

aventka
12. aug 2019

100% pomoze, zalezi vsak, ktoreho nabozenstva knaz dom posvati

kristina_00
autor
13. aug 2019

@aventka ako to myslíte?