Ako používať tampóny v 13-tich rokoch?

em1a
19. máj 2020

Dobrý deň neviem či to tu ešte niekto používa alebo nie ale skúsim . Mám 13 rokov a chcela by som používať tampóny ako na to ? Bojím sa že sa tam zasekne a nevyberiem ho von ? Potrebovala by som niečo o tom vedieť takto a nie na internete lebo všade je napísané inak ďakujem za odpovede ❤️

kittykat22
19. máj 2020

@em1a precitaj si navod, ktory bude v baleni tamponov ktore si kupis. Je to tam nakreslene, vysvetlene, a su tam aj informacie co robit v pripade problemov.

amelia000
19. máj 2020

@em1 pripadne zo zaciatku je najlepsie si kupit krabicku s aplikatorom. A ano precitaj si navod tam pise snad vsetko.

kiki68
19. máj 2020

A kde by sa to zaseklo? Nema sa kde, prestuduj anatomiu najprv. Aj keby neviem co tak staci par krat poriadne v drepe zatlacit a tampon vyjde von. Okrem toho kazdy tampon ma snurku a ta je tam total pevno. Skus dat vodu do pohara, svihnut tam tampon a potom tahaj tou snurkou. Bude tam drzat. Jedine co by som na zaciatok odporucala je tampon s aplikatorom, napr od tampax. Je to pohodlne skrz aplikaciu a nemusis mar obavu co akoze robit.

sunny8
19. máj 2020

Bola žena ktorá zabudla že ho má v sebe a to niekoľkokrát napchala ich tam viac a zistila to až sa jej všetko zapálilo a musela na gyndu 🤷 určite prečítaj návod .. nemalo by sa ti to stať šnúrka visí uvidíš ju 🙂

tncka
19. máj 2020

@sunny8 tak to uz aka truba🤣🤣🤣😱

sunny8
19. máj 2020

@tncka akože chúďa ale nevedela som sa prestať rehotať 😂😂😂😂😂 toto je iný level 😂😂😂

lenicka01
20. máj 2020

Kúp si tampóny s aplikatorom napríklad takéto. Ja som osobne iné s aplikatorom ani nezohnala. Od tejto značky je ešte iný druh s aplikatorom ale sú o ničom ale to by si videla taká obrovská krabička.tieto čo som ti odfotila je malá krabička tampón pekne s celým aplikatorom uložená v obale.mas ich v 3 veľkostiach podľa intenzity krvacania. Potom keď budeš spokojná a nebudeš sa báť používať tampóny môžeš si kupovať inú značku po prípade probioticje tampóny z lekárne tiež dobrá vec. A v tampón ich máš prívalový leták pre lepšie info. 🙂

klokanica
10. aug 2020

@lenicka01 môžem sa opýtať? Pozerala som na internete veľkosti týchto tampónov lebo by som chcela s aplikátorom ale nenašla som veľkosť mini, iba normal a super plus, neviete či existujú aj tampax mini?

lenicka01
10. aug 2020

@klokanica och popravde netuším.ale v drogérii pokiaľ existujú určité ich mať budú.101 Drogéria , Tesco tie tampóny má určite takže by som pozrela tam či existujú