Ako postupovať pri preplatení zubára v Dôvere?

vitez
20. sep 2019

ahojte...v stredu som bola u zubara...opravit si zub...som v poistovni dovera...kedu mozem dat preplatit vysetrenie...zatial tam nemam nic..v EP?

vitez
autor
20. sep 2019

@veronikaszabova vypisuje mi "chybajuci platitelia"

vitez
autor
20. sep 2019

@veronikaszabova este by som poprosila skupinu ak viete...ktora je o poist.dovera,,neviem presne ako sa ta skup.vola

veronikaszabova
20. sep 2019

Treba si to pohladat medzi skupinami

namornicka
20. sep 2019

@vitez pred návštevou zubára vo svojom konte na elektronickej pobočke podaj žiadosť o preplatenie, označ dátum kedy pôjdeš k zubárovi a uveď aký úkon to bude (hygiena, oprava zubu a pod.). U zubára si vypýtaj doklad o zaplatení, ten odfoť a po návšteve ho nahraj do systému. Peniaze by ti mali prísť do 3 mesiacov, mne tak do mesiaca poslali na účet. Asi záleží koľko žiadostí majú na vybavenie.

namornicka
20. sep 2019

@vitez postupuj podľa pokynov na webe, nie je to ťažké

parvinka0001
20. sep 2019

Treba prv dat elektronicku žiadosť na preplatenie a potom už keď máte bloček nahrať do tej žiadosti. Na vyplatenie majú 90 dní. Manžel dostal po 2mesiacoch

vitez
autor
20. sep 2019

@parvinka0001 mozem pisat IP?

parvinka0001
20. sep 2019

@vitez jasne

misica16
20. sep 2019

@vitez ja som si žiadosť v internetovej aplikácii vypísala v deň keď mi zub opravovali a ku tomu treba pripojiť aj fotku bločku od lekára. Po dvoch mesiacoch mi ju preplatili.

zojka07
2. jan 2020

Prosím vás k tomu zubnému benefitu je naozaj potrebné aj potvrdenie o preventivke? Nemôžem ho nájsť a nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, keďže som v Dôvere od v včera 🙂 ďakujem