Ako pôsobiť lepšie na ľudí?

8. apr 2022

Mám taký problém 😅🤦 veľakrát som počula..ona je hrozna..že zazeram..s proste niečo ľuďom namne vadí.
Možno to je ksichtom..smiešna som no .
Ale vo vnútri som mäkká,dobrá a možno aj sprostá..

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ckocka
8. apr 2022

Pozri, mi ťa vobec nepoznáme. To že ludí odrádzaš može byť sposobené úplnou maličkosťou, výrazom tváre, sposobom reči, intonáciou a čo ja viem čím (ak je to teda fakt a nie že si to navrávaš). Požiadaj nejakú blízku osobu čo ťa pozná a máte priatelský alebo aspoň neutrálny vzťah, nech ti pomože rozklúčovať v čom može byť problém.

pribinak
8. apr 2022

@viestta jeziiis, zas sa bude na každého a na všetko usmievať ako teliatko 🤣

pribinak
8. apr 2022

Pozri, nedá sa vyhovieť všetkým. Je to prirodzene, že niekomu sa páčiš a niekomu nie.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
caroline_
8. apr 2022

A co tak sa na nich vykaslat? Ja som sa napriklad prestala snazit robit dobry dojem,naco,nech si o mne mysli kto chce co chce,kto ma pozna alebo spozna tak zisti..Kolkokrat moze clovek na prvy dojem posobit super,a ked ho spoznas tak zistis ze je chujo :D

ma77
8. apr 2022

@caroline_ A niekedy je to opačne človek pôsobi jak chujo ale zistiš že je super 🙂

autor
8. apr 2022

@ma77 presne

autor
8. apr 2022

Nemám rada toto. Najprv ma odsúdia a potom sa somnou chcú baviť?🤷

jawinka
8. apr 2022

Celý život počúvam že som jedna namyslená a chmurava žena a x-krát mi povedali ľudia že keď ma spoznali a bavíme sa tak úplný opak

autor
8. apr 2022

@pribinak má chlapov isto nie 🤷a na ženy 🙄🤣🤦

autor
8. apr 2022

@jawinka aj to som počula

damian88
8. apr 2022

Tak nezazeraj 😀 ale sa usmievaj

damian88
8. apr 2022

@pribinak
@viestta Úplne s stebou súhlasím. Ona sa pýtala ako pôsobiť lepšie na ľudí. Tak miesto zazerania na nich sa usmiať

autor
8. apr 2022

@damian88 ale to ja mam taký pohľad ..ja za to nemôžem ..to si mám nacvičovať pred zrkadlom?🤦

damian88
8. apr 2022

Tak akože aké rady tu od nás očakávaš? Ísť na plastickú operáciu aby ti niečo urobili (ako si sama nazvala) s "ksichtom"? Sa nevieš normálne usmiať? To musíš nacvičovat? Buď sa na nich vykašli čo si myslia alebo prestaň zazerat na ľudí. Keď si to myslia viacerí tak asi k tomu aj majú dôvod len tak to nebude 😉

ckocka
8. apr 2022

Takže ty vieš prečo posobíš neprístupne?

autor
8. apr 2022

@ckocka 🤷neviem ja už sa asi aj budem smiať stoho a bude ti lepšie ..

ckocka
8. apr 2022

No že zmieňuješ "ja mám taký pohlad, ja za to nemožem". Ludia ktorí majú neprístupný zamračený výraz alebo poker face podobné problémy poznajú.

danulicek
8. apr 2022

Ahoj, chapem ta úplne. Ja som veľký introvert v prostredí, ktoré je pre mna nové alebo sa v ňom necitim dobre a posobim na niektorých ľudí namysleno, niekedy až nasrato 😅 a pritom ja sa hanbím a bojím 🤣 ale medzi svojimi som úplne iná. jedine, čo s tým mozes spraviť, je viac sa usmievat, čím človek nepôsobí tak neprijemne. Alebo sa na to pri niektorých ľuďoch vykaslat, pretože ta budú mat zaskatulkovanu stále a nepresvedčíš ich, ani keby si stojku urobila 🤷🏻‍♀️

autor
9. apr 2022

@danulicek presne..všetko sedí do bodky ako píšeš.