Ako poslať poštou tovar?

22. máj 2021

Zdravím chcem sa poradiť...chcem poslať poštou známej pánske náramky...ide o to že neviem či sa to posiela ako balik alebo list.. samozrejme do 1kg ... netuším čo bude stáť poštovné...je tu niekto kto mi vie poradiť

petamich
22. máj 2021

staci poslat ako list - do 500g

petamich
22. máj 2021

do 1 kg

zuzanka.zuzu
22. máj 2021

počuj, to nie je jadrová fyzika, nemusíš tu každý deň kvôli tomu zakladať témy 😉 použi google alebo sa choď spýtať na poštu, nikto ťa tam neuhryzne

janinah
22. máj 2021

Keby si predávala cudzej osobe,tak sa vždy opýtaj ako to chce poslať,lebo ak obyčajný list a stratí sa to,tak aby kupujúca od teba nechcela náhradu,ak to riskla poslať obyčajne.Pri posielaní ako doporučený list si vieš zásielku kontrolovať kde sa nachádza a pri strate vieš dáku náhradu získať.Nad 1 kg posielam ako balík,do 1 kg ako list obyč. alebo doporučený.

autor
22. máj 2021

@zuzanka.zuzu prosim ...ja tu zakladam každý deň témy???? Tak o tom by som niečo musela vedieť...pytala som sa lebo som nevedela,to za to že neposielam...tak asi tu nepíšem denne...ale dobre

autor
22. máj 2021

Ďakujem žienky 😊

zuzanka.zuzu
22. máj 2021

ale kuš, celý tento týždeň rovnaká téma 😉 vôbec sa čudujem, že niekto ešte odpovedá... a ak nezakladáš ty tie témy, tak si ich vygoogli - každý deň sa tu rieši poštovné cez "anonyma" a od včera sa nič na pošte nezmenilo čiže aj pre teba bude odpoveď rovnaká

autor
22. máj 2021

@zuzanka.zuzu priznam sa že je pravda že fórum som nečítala... takže Ti prajem pekný deň a nerozčuľuj sa zbytočne...nie všetci čítame fóra...ale tak nevadí...😉

zuzanka.zuzu
22. máj 2021

nie, vôbec sa nerozčulujem, sedím na balkone, popíjam horúci čajík, bambino spinká pri mne v kočíku a ja čítam koňa 😀 len ma udivuje ako tebe podobné princezné sú totálne lenivé a ešte k tomu aj arogantné 🙈 ("nečítala som fórum" a načo tu asi tak je?)

nelca84
22. máj 2021

@zuzanka.zuzu lebo je jednoduchsie sa opytat a nech vsetci ostatni googlia 🤦‍♀️