Ako poslať link diskusie?

bloger
9. feb 2023

Chcem sa opýtať ako poslať link diskusie. Vôbec neviem ako sa to robí poradíte? Dakujem.

denkatn
9. feb 2023

myslis tak ako som ti poslala? skopiruje riadok hore na obrazovke, kde je webova stranka, zacina to: modrykonik.sk....... cele skopirujes a prilepis kam potrebujes. aj do okienka kde sa pridava komentar k diskusii

haley7897
9. feb 2023

@bloger ak myslíš diskusie tu na mk, tak v prvom rade musíš otvoriť mk cez browser. Ak si cez app tak ho nemáš žiaľ kde skopírovať

bloger
autor
9. feb 2023

@haley7897 normálne cez počítač som pripojený. Neviem čo je browser prepáč.

bloger
autor
9. feb 2023

@denkatn dakujem ti

h2
9. feb 2023

Dá sa aj z mobilu, trvalo mi, kým sa mi to podarilo. Musíš z diskusie vyjsť do zoznamu, tam pridržíš prst na názve tej diskusie, vybehne ti takého okno a tam označíš "kopírovať adresu odkazu".

denkatn
9. feb 2023

@bloger super!🙂

bloger
autor
9. feb 2023

@h2 Už som to pochopil. Ste zlaté dakujem.

bloger
autor
9. feb 2023

@denkatn Jasné nevedel som diky moc.

danalop
9. feb 2023

Neviem, príde mi to také trošičku vtipné, že by toto reálne nejaký človek v dnešnej dobe nevedel🙂 Neodsudzujem, ani nehejtujem, len tomu nerozumiem :D Keď niekto zvládne prispievať na fóra, ale nevie takéto základné veci, tak mi to príde také úsmevné :D Ale tak každopádne som rada, že osôbky pomohli. :D

h2
9. feb 2023

@danalop Ak píšeš z počítača, tak to problém nie je. Ale z mobilnej aplikácie celkom áno.
Ale každopádne som rada, že ťa to pobavilo.

bloger
autor
9. feb 2023

@danalop Tak nevedel som hned o čo ide. Nikto nie je dokonalý. Presne ako sa volá tá zábavná relácia.

haley7897
9. feb 2023

@danalop a k čomu vlastne prispel tvoj komentár? Veď čudovať sa dá aj doma v súkromí bez verejného poukazovania a vysmechu...

haley7897
9. feb 2023

@h2 vidíš, šikovná, to som nikdy neskusila, rovno som Išla cez browser. Takto to ale neotvorí, na strane diskusie kde bol napríklad komentár ktorý chcem zdieľať ale len na prvej strane...?

haley7897
9. feb 2023

@bloger prepáč, browser = webový prehliadač. Napríklad Google chrome, Microsoft atd

denkatn
9. feb 2023

@danalop vies co, aj ked ty budes starsia, mladi ta vysmeju, ked sa opytas, lebo kym sa budes venovat zahrade, oni budu cely den na mobile a ty uz nebudes vediet nic z toho co oni, to si len teraz myslis, ze vies vsetko koli tomu ze si mudrejsia ako ini

h2
9. feb 2023

@haley7897 To už neviem, ale asi to tak bude.
Raz som skúsila pridať link na môj príspevok v diskusii, na ktorý mi prišlo upozornenie, priamo cez tie upozornenia. Mne ten link u mňa otvoriť išlo, ale tá baba, ktorej som to posielala, písala, že jej nejde. Cez browser je to samozrejme bez problémov. Appka má viacero problémov, na ktorých by sa zišlo zapracovať... 😒

haley7897
9. feb 2023

@denkatn už teraz mnoho mladých ľudí vie, že sa nemajú z niekoho verejne vysmiať, ale proste vecne poradia a život ide ďalej. Proste každému z nás nejaký ten kúsok informácie niekde v nejakom smere unikol 🤔

haley7897
9. feb 2023

@h2 to áno, ale nevyzerá, že by nad tým uvažovali. Na novom mobile už ani appku nestihnem a cez PC s týmto strácať čas nebudem. Fakt odmietam sedieť za PC na koniku. To je tak aktivita kým niekde čakám ci narýchlo pijem kávu. Akonáhle zanikne apka, veľa užívateľov skončí. Nehovoriac o tom aky zastaraly a uživatelsky odveci ako sociálna sieť mk je aj cez web 😬

h2
9. feb 2023

@haley7897 Ja už som aj tak viackrát uvažovala, že tu skončím, ide to dole vodou. Keď budem najbližšie meniť mobil a nepôjde mi na ňom appka, tak končím určite.

bloger
autor
9. feb 2023

@haley7897 Jáj jasné niekedy človek také bežné veci zabudne. Ja mám Chrome.

haley7897
9. feb 2023

@h2 mňa tu drží od zrušenia účtu len fakt, že tu mam niekoľko tisíc fotiek staršej dcéry z doby keď bola bábo, vtedy sa ešte dali albumy uložiť ako súkromné ⬇️😲 ci mat priateľov a nastaviť ich ako publikum. Inak mi to tu tiež nič nedáva. Fakt len občas zabiť čas pri káve.

haley7897
9. feb 2023

@bloger ono na Slovensku asi človek skôr bežne povie "prehliadač". Malo mi to napadnúť...

bloger
autor
9. feb 2023

@haley7897 Dúfam, že tu ešte ostaneš. Samozrejme prehovárať ťa nechcem. Bolo by mi ale smutno za tebou. A určite nie iba mne.

haley7897
9. feb 2023

@bloger to je milé a vážim si to. Ďakujem. Popravde sem už teraz chodím skôr sporadicky, ale pravda je aj že fakt nemám čas sťahovať tie tisíce fotiek (po jednej 😤) takže som tu asi uviaznuta. Veď už sa na to chystám roky a stále 0 progres 🤣