Ako poslať kočík poštovým kuriérom?

martinasz13
18. dec 2019

Zdravím chcela by som sa spýtať, či sa dá poslať cez poštového kuriéra kočík aj na dobierku. Alebo vám poslali peniaze vopred na účet? Lebo neviem si to predstaviť kam by som si prišla pre tie peniaze za kočík. Nevyznám sa v tom 1.x idem posielať niečo kuriérom tak ma prosím nevysmejte. Ďakujem vopred za odpoveď. 🙂

veronikaszabova
18. dec 2019

@martinasz13 jasne, ze mozes aj na dobierku. € ti poslu bud na adresu sekom alebo na ucet

veronikaszabova
18. dec 2019

Podla toho, co si zadas

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinasz13
autor
18. dec 2019

@taskataska už som jej písala že aspoň dobierku na účet vložiť/poslať nakoľko ja nemám žiadnu istotu toho že balík prevezme aj tých 7-8€ sú predsa peniaze. A pani že nemá účet, tak som jej napísala v poriadku ďakujem za záujem.

@veronikaszabova ďakujem veľmi pekne 🙂

0silvia0
19. dec 2019

@martinasz13 peniaze sa daju vlozit aj sekom alebo priamym vkladom v danej banke, takze radsej sa do tohoto obchodu nepustaj...

ruzasipova
19. dec 2019

@martinasz13 Pokial ti napisala len tolko, ze nema ucet a nechce to inak riesit (vlozenim penazi na ucet v banke), nic by som jej neposlala.

sonka85
11. nov 2020

Ahojte, už ste niekto posielali kočík poštou? Alebo kurierom? Chcela by som poslať trojkombinaciu aj so základňou Isofix. Vanička je plastová, takže to asi nepôjde zabaliť ani do 1 balíka. S kým máte dobré skúsenosti? Čo cena? Ďakujem za každú radu. 😇

sonka85
5. jan 2021

Tak keby niekto potreboval info. Kočík som poslala kurierom, nakoniec to vyšlo lacnejšie ako poštou. Išiel v 3 balíkoch ale ako 1 zásielka. Treba hľadať porovnania cien dopravcov. Zaplatila som celkom takmer 22 eur, celková hmotnosť bola viac ako 30 kg a na druhý deň bol na opačnej strane republiky😅 Pre porovnanie na pošte chceli za to takmer 50 eur.

katyninka
13. mar 2021

@sonka85 prosím vás cez akú spoločnosť ste posielali kočík?

sonka85
13. apr 2021

@katyninka našla som na nete zaslat.sk je to asi české, ale v pohode nebol problém. Iba kuriér nestihol prísť nasledujúci deň, majú aj sledovanie zásielky, vraj ma nezastihol ( bola som doma) ale druhý deň ráno asi okolo 9 -10 tej prišiel. Nemusela som ani balíky označovať, doniesol štítky.