Ako poslať kočík?

lubenka77
21. nov 2011

Ahojte, ak máte skúsenosti, ako ste posielali kočík? Ide o kombinovaný kočík, ťažší ako 15 kg, takže neviem, či to pošta zoberie (asi nie). Ak ste posielali kuriérom, ktorou spoločnosťou a koľko to vyšlo? ´dakujem 🙂

emanka
21. nov 2011

@lubenka77 ja som posielala cez expres kuriér, to je poštový kuriér. Zavolala som tam, nadiktovala adresu, na druhý deň prišli pre kočík, zaplatila som niečo cez 10 eur a bolo. Na druhý deň ho mala pani doma.
http://www.posta.sk/sluzby/expres-kurier

lubenka77
autor
21. nov 2011

@emanka ďakujem 🙂

lovacska
13. máj 2012

@emanka Ahoj!Smiem ťa opýtať,ako si zabalila kočík?Dakujem za odpoved! 😉

emanka
13. máj 2012

@lovacska ahoj, zložila som ho a obalila priesvitnou fóliou, celý. Príslušenstvo som dala do igelitky a tú som tiež tou fóliou pripevnila ku kočíku. Ono by to ani nemuselo byť zabalené (aspoň pri poštovom kuriérovi nie), ale balila som kvôli tomu, aby sa nepoškriabal.

lovacska
13. máj 2012

@emanka dakujem velmi pekne za odpoved

akis01
27. jún 2013

ahojte možem sa spýtat ked ste posielali kočik 3-kombináciu balili všetko dohromady? 🙂 dakujem

akis01
27. jún 2013

@emanka ahoj možem sa spýtat či ti dal kuriér aj nejaký papier na sumu kocíka alebo ako si riešila peniaze za kočík. dakujem

emanka
27. jún 2013

@akis01 ahoj, ja som to tuším posielala na dobierku, takže mi dal papier, bola tam aj suma. Ak to neposielaš na dobierku, tak ti dá len papier na sumu, ktorú si zaplatila za dopravu. To prepravné budeš platiť ty kuriérovi. A pripočítaš si to k sume kočíka u kupujúcej.

brmbo
25. aug 2013

@emanka ahoj tak staci ked rano zavolam na postu a oni pridu pred dom pre kocik?ja mam tiez2kombinaciu a to si balila zvlast,hlboky a zvlast kolesa a sportovy?ci to mam cele zabalit?a aku foliu si pouzila,ja neviem aku.dakujem pekne za odpoved 🙂

emanka
25. aug 2013

@brmbo ráno zavoláš a auto dojde asi až na druhý deň pred dom. Ja som posielala len športový a ten som celý obalila fóliou. Takou, ako je tá priesvitná potravinárska, ale s väčšou. Kuriér to naložil, vypísala som papiere, zaplatila prepravné a na druhý deň mali kočík doma, pred domom, kupujúci 🙂

saska1111
3. apr 2020

Dobry den baby ako poslat kozmeticky stolk neporadite vazne uz neviem volala so aj posto emu kurieroj oni nabytok neberu