Ako označiť naraz všetky inzeráty na aktualizáciu?

chantalle7
30. apr 2012

dobry den, kedze admin mi odmietol poskytnut odpoved na tuto otazku / vraj si to mam zistit nejakou takouto formou vo fore/ tak by som sa chcela Vas, co ste na to snad prisli same spytat ako sa daju naraz aktualizovat inzeraty, ktore mate na MK. Ide mi o to aby som nemusela klikat na kazdy inzerat a odfajknut ho a nakoniec dat aktualizovat ale proste naraz vyznacit vsetky inzeraty a dat aktualizovat.
velmi pekne dakujem za vasu pomoc!

ivett1
30. apr 2012

@chantalle7 ahoj, urob presne to, ako si napísala - proste naraz vyznač a aktualizuj t.j. normálne si všetky inzeráty označ ("odfajkni") a potom keď dáš pri ktoromkoľvek označenom "aktualizuj", tak ti aktualizuje automaticky všetky inzerty (označené🙂)

chan13
30. apr 2012

ibaze otazka znela ako to urobit bez toho klikania na vsetky inzeraty /tj. napr. nieco ako vyznacit vsetky klik a mas potom uz len aktualizuj.

nadhera
5. máj 2012

uz nemusime kazdy inzerat zvlast aktualizovat, niekto sikovny vymysel a doplnil do bazarika obdlznicek - "aktualizuj,co sa da" kliknes a mas vsetko aktualizovane . 😀 😀 😀 😀 😀

emogeon
5. máj 2012

no ja mam ten obdlznik tak sedy stale , nejde na neho kliknut...

mima88
5. máj 2012

ked je sedy,tak to znamena, ze namas co aktualizovat a vsetko je ok, kazdu vec mozes aktualizovat raz za 7 dni