Ako opticky zúžiť bacuľatú tvár?

5. mar 2020

Ahojky, nepoznáte nejaké tipy na "zúženie" tváre? Ja mám trochu baculatejšiu tvár aj keď som štíhla a nikdy som s nadváhou problém nemala. Je to asi genetika, ale dá sa nejak opticky zúžiť? Ale nie líčením?

kdzejcmen
5. mar 2020

Este spravnym ucesom. Napriklad jednoduchy dlhy strih....treba ale skusat. Drzim palce, tiez mam sirsiu tvar.

martinka13
5. mar 2020

A správnym líčením

klarissa25
5. mar 2020

Ja mam tiež ten problém ako mam teraz viac o 8 kg ako pred pôrodom ale baculata som bola vždy... No ja to nejako neriešim...

janett_332
5. mar 2020

jedine účes alebo si tvár vykontúrovať makeupom. Ale ako ono bacuľkaté tváre sú pekné, podľa mňa to nie je nejaký dôvod na stres

gabika0825
5. mar 2020

Tak ak nechceš líčením, dá sa aj strihom vlasov, určite nie postupku, lebo to len vlasy nadvihne a stočia sa ti okolo tváre.. tým bude tvár ešte oblejšia. Niečo “do tváre” by som zvolila. No ale to nezaručuje že to nejak extrémne opticky zúži. No ak sa s tým trápiš, skús contouring tváre v estetickej klinike, videla som výsledky z tade kolegyňa na tom bola, lebo mala strašne oválnu tvár bez kontúr, úplne ako vajce. A teraz má krásne ženské črty. Naozaj to dobre vyzerá. Alebo potom posledná možnosť ten make up, kúpiš kontúrovací puder alebo tyčinku a vykontúruješ črty, sú rôzne videá na nete ako zúziť makeupom tvár 🙂