Ako opticky zmenšiť ramená?

2. sep 2022

Ahojte velmi sa mi na mne nepacia moje siroke a velke ramena .Mam chudsiu postavu a hrozne to na mne krici proste este vyzeram ako keby som neni uvolnena aj ked som lebo to uplne posobi ako keby ich mam stale hore .Nepoznate nejake triky na to ako to opticky zmensit ?oblecenim alebo tam 🙏

camelie12
2. sep 2022

Ak mate hornu cast tela vacsiu, vyraznejsiu ako dolnu, tak pravdepodobne mate tvar postavy V alebo obrateny trojuholnik sa jej aj hovori.

Skuste si pozriet stranku supervizaz.sk od Beatky Oravcovej.

Je profesionalka, mam s nou osobne velmi dobre skusenosti.

Kazda disproporcia postavy sa da korigovat.
Ja mam opacny problem, mam A postavu (hruska) 😉

bashee
2. sep 2022

Nosit suknu s tzv peplum strihom, zvyraznovat boky, pridavat im na objeme aby vyvazili nepomer. Alebo biele nohavice a cierny top k tomu, sukne a saty do A, mom jeans volne v pase zviazane opaskom (ziadne obtiahnute/priliehave jeggins)

mandzula
2. sep 2022

Viem, ze ty pises, ze sa ti tvoje velke ramena nepacia, ja ti len chcem napisat svoj postoj - ja mam siroke ramena a chrbat ako letisko a ja to na sebe milujem, vytvara to podla mna velmi pekny telesny ramec. Ale fakt je ten, ze dlhe roky cvicim, takze mozno aj preto sa mi to paci. Skus na to takto ist aj ty.🙂

0silvia0
2. sep 2022

Suhlasim s @mandzula, treba pocvicit, ziskat dobre drzanie tela a siroke plecia su super. Ovela lepsie ako male zvesene pliecka.
Tiez som plecnata a mam extremne dlhe ruky, ale ma to nevyhodu, takmer vsetky rukavy su mi kratke.