Ako opraviť pretrhnutú retiazku na žalúzií?

jeana7
28. máj 2014

Ahojte, chcela by som sa spýtať či ste neboli v podobnej situácií. Guličková retiazka na žaluziach bola pretrhnutá a improvizovane spojená páskou.. No teraz sa odtrhla tak,že druhý koniec je niekde v tom mechanizme a neviem sa k tomu dostať :/ Neviete mi poradiť ako to opraviť bez toho,aby som volala opravára? Vďaka za každú radu 🙂

janikes
28. máj 2014

nam ked sa roztrhla, tak sme kupili novu a vymenili ju, len ta nova ma otvaraci mechanizmus,tak to nieje co predtym ale da sa...ako ale opravit, ked to zostalo v tom...to neviem ☹

jeana7
autor
28. máj 2014

@janikes vdaka 🙂 ja vpodstate viem co mi radis len este by som sa chcela spytat,ked ste tam vkladali novu retiazku tu kovovo-plastovu listu,ze skladali dolu? Lebo moj pripad vyzera takto a bojim sa tym trhnut,aby mi to nezostalo v ruke uz navzdy :D

zajka78
19. júl 2015

Ahoj, chcela by som sa opytat, ci sa ti podarilo tu retiazku opravit. Nam sa stalo to iste, kupili sme novu retiazku, len to tam nevieme nasukat... Nevies poradit? Vdaka

taxator
24. mar 2018

Ahoj, chcel by som sa opytat, ci sa ti podarilo tu retiazku opravit. Nam sa stalo to iste, kupili sme novu retiazku, len to tam nevieme nasukat