Ako opraviť notebook?

22. júl 2024

Z ničoho nič mi stmavla obrazovka a nejde mi notebook (Lenovo) vypnúť ani nič. Nedá sa nejako pomocou klávesových skratiek notebook znovu nakopnúť?

sfinks
22. júl 2024

vyber zo zasuvky, vyber bateriu , zapni - pravdazezapnut nepojde - len potrebujes vybit a potom vloz bateriu daj do napajania a la by sa rozbehnut

mojemenonikto
22. júl 2024

Notebook nechaj na adaptéri. Skús stlačiť tlačidlo, ktorým sa notebook zapína/vypína a drž ho stlačené aspoň 30 sekúnd (aj viac, pokojne aj minútu). Potom tlačidlo pusti a pokús sa notebook normálne zapnúť.

egonsk
22. júl 2024

ak ti nepomozu vyssie uvedene rady, este mozes zbehnut do najblizsieho kostola pre trosku svatenej vody a potom si zozen woodoo babiku a nad tym nodebookom trosku ako saman s kadidlom a babikou zacaruj a v zavere pokrop. Ak nenabehne, tak uz len smer servis, tam zdiagnostikuju, ci sa ti nahodou neodobral na vecny spanok z toho tepla tvoj mainboard, alebo grafika v notebooku a dozvies sa aj ci je rentabilna oprava.

7miriam77
22. júl 2024

@egonsk 😄😄😄to teplo má vplyv aj na ľudí ako čítam tvoj príspevok 😄😄😄

egonsk
22. júl 2024

@7miriam77 jo, lutujem aj svojich psov veru teraz.

7miriam77
22. júl 2024

@egonsk ja môjho veru tiež 😥

autor
22. júl 2024

@sfinks nedá sa vybrať batéria

hiro
22. júl 2024

Toto si kúp, vybúcha baterku za hodinu. Už som to pár krát na Lenovo použil.
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
€1.36 15%OFF | USB DC Electronic Load Resistor Adjustable Switch 3V 5V 1A Current 2A 3A Battery Capacity Discharge Voltage Tester Resistance
https://a.aliexpress.com/_EuXKuCP

sfinks
24. júl 2024

ako sa neda ? posli foto , tam potom uz len odpojit od napajaniaa drzat tlacidlo pre vyputie dlhooo kym sa nevypnea potom skusit zapnut