Ako odstrániť z tinktúry alkohol?

gabika4
30. dec 2021

Ahojte, mám problém zohnať tinktúru z kapucínky bez alkoholu. V utorok mi má prísť nová (bez alkoholu). No, zatiaľ viem zohnať len s alkoholom. Na internete som čítala, že ak nalejem trochu vriacej vody, nakvapkám tinktúru a zamiešam, tak sa alkohol vyparí. Je to pravda? Čítala som to vo viacerých zdrojoch, ale všetko internet, takže nie som si istá..ďakujem

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zabina27
30. dec 2021

ak sa ti jedna o deti, tak na tinkturach byvaju navody, ze nakvapkat do horuceho caju

gabika4
autor
30. dec 2021

@viestta ide o pár kvapiek a som tehotná, takže alkohol nemôžem ...

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabika4
autor
30. dec 2021

@beata_k no brala som polovičnú dávku, ale bez alkoholu ...i teraz chcem vziať polovičnú dávku ...ide možno o 2 či 3 dni, kým mi prídu tie bez alkoholu ..

nevenka
30. dec 2021

@gabika4 toto by som fakt takto nehrotila, ja ked som bola uz vo vyssom stadiu, tak som ai na travenie odpila z muzovho piva a 3 deti su tu a v poriadku.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luliu
30. dec 2021

@gabika4 riešis hlúposti, kľudne ju môžeš používať, nič sa nestane, denne si v kontakte s toľkými vecami, že kvapka tinktúry je nic

gabika4
autor
30. dec 2021

@luliu viem, že niekomu sa to zdá prehnane, ale prišla som toho roku o synčeka, tak vo všetkom som viac opatrná ako by som zvyčajne bola ...

luliu
30. dec 2021

@gabika4 ale tinktúry na pár dní sa naozaj nemusíš bat

jankapepe
30. dec 2021

@gabika4 pár kvapiek tinktúry kľudne môžeš...