Ako odstránim mravce z domu?

moon321
18. mar 2013

ako odstranim mravce?skusala som podlahu s dezinfekciu cistit nepomohlo.kupila som specialnu sol na mravce nepomohlo.sprej tiez nepomaha.ma niekto dobru radu?????dakujem 🙂

katkaseiner
18. mar 2013

tiez mame ten problem takto na jar... novy dom a kopec mravcov vsade... vysavam, sprejujem, pouzivam tu kriedu na mravce a aj tak pochoduju uplne vsade... :( ak zistis ucinny sposob, prosim daj vediet...my ich mame uz ako domace zvieratka fakt vsade 😠

josenka
18. mar 2013

Baby kúpte si domčeky na mravce, nám doma pomohli, stačí zadať do google a nájdete ich. Kúpila som normálne v drogérii. Vnútri je nejaká otrava a oni ju zavlečú priamo do mraveniska a tým vyhynú. Treba vtedy len chvíľku vydržať a hneď ich nestriekať, aby to stihli doniesť domov ku kráľovnej.

grettka
18. mar 2013

ziadne striekanie, ani krieda, nam sa osvedcilo pred par rokmi faratox
https://www.google.sk/search?q=faratox&hl=en&tb...

nalepilo sa to v kuchyni, vo wc ku, pracuje na principe nie otravy, ale sposobuje, ze samicky mravcov sa stavaju neplodnymi, velmi rychle zabralo

sympa1
18. mar 2013

deratizer.... ale neviem ci je to definitivne riesenie alebo len docasne...my sme mali v prizemnom byte mravce..deratizer ich vyhubil ale sme sa prestahovali tak neviem ci to pomohlo na stale

piskootka
18. mar 2013

Neskusila si tu kriedu na mravce? Nam fakt velmi pomohla.... 🙂 A hlavne treba zistit zkade vyliezaju a tam im to pokreslit 😉

mami.sk
19. mar 2013

nám tiež pomohli tie domčeky na mravce a odvtedy máme pokoj 😉

meryenes
21. mar 2013

My sme sa s mravcami tiež trápili, s tými malými, červenými. A to bývame na trinástom poschodí vo vežiaku 🙂. Zistili sme, že sú v bytovom jadre. Boli v múke, v zásuvkách, v kúpeľni,v obaloch od CD, no všade proste. Kúpili sme voľnopredajné prípravky a nič nepomohlo. Najviac ma naštvalo, keď som ich našla v skrinke, v oblečení našej malej. Išla som za naším domovníkom a ten zavolal deratizátora. Dal nám nejaký prípravok a do týždňa bolo po mravcoch. Odvtedy sa u nás neukázali. 🙂

natal12
29. apr 2013

@piskootka ahoj my práve bojujeme z mravcami ☹ no dnes som kúpila rozprašovač biolit a vystriekala, no lenže oni su aj v kredenci tak to mám vsetko povytahovat a vystriekat ?? a pravdepodobne su za kuchynskou linkou no bohuzial odtiahnut sa nedá 😒

@mami.sk ahoj kde sa daju kupit domčeky na mravce?