Ako nezatrpknúť?

30. júl 2023

Mam uz pred 40kou, ziadny vztah,som sama a citim,ze to neni ono, ta osamelost je sialena.som akoby v zacarovanom kruhu, z ktoreho ne a ne vystupit.Chodim aj ku psychologicke. Pozorujem vsak uz na sebe istu mieru zatrpknutosti voci vsetkemu :(

viestta
30. júl 2023

Chodit medzi ludi, nadvazovat kontakty s inymi ludmi, venovat sa tomu co ta bavi a neuzatvarat sa vo svojej bubline ale byt otvorena novym veciam, novym ludom, novym zazitkom (ale to ti urcite poradila aj psychologicka)

marcellka32
30. júl 2023

Skúsiť sa zoznámit, niekedy to dobre vypáli aj cez zoznamku...chodiť von s priateľmi ktorí prinesú svojich nezadanych kamošov... navštevovať krúžky a činnosti čo ťa bavia

otvorena
30. júl 2023

Ja by som len bola ozaj zvedavá čo taká psychol
.ti vraví . ? Snáď niečo iné ako my ?
Na všetko je kazdy sám , musí sám na všetko prísť čo mu robí zle a čo by bolo dobré . Je to len na tebe či začneš robiť niečo čo by ťa zamestnalo a nemyslela by si na tú samotu. 🤷Neviem kľudne napíš ak chceš

oliolijanka
30. júl 2023

A ta psychologicka, to je nejaky rúči styridsiatnik??😀
Tancovat by si mala chodit, nie vysedavat k psychologicke🙏😊

kornelies
30. júl 2023

Kasli na psychologicku, na fb su skupiny, kde ludia niekoho hladaju na turistiku, dovolenku. Vo fitkach je vysoka koncentracia muzov, nie na tanecnych kurzoch. Letne festivaly su uplna topka na zoznamenie. Zober kamosky a chodte. Zoznamky su viacmenej na rychly, nezavazny sex.

bylinka25
30. júl 2023

Rozumiem ti, ako sa cítiš.
Len s tým rozdielom, že ja som nikdy nezatrpkla, verila som do poslednej chvíle, kým som nenašla svojho manžela. Ale bolo treba nie aj preto spraviť, obetovať svoju rodinu, ísť svojou cestou, tá cesta merala 500km, ale oplatilo sa.
Dnes sme spolu 9 rokov, z 6 ako manželia.
Svojho muža som spoznala na kurze v Levoči.
Preto aj tebe radím, ako aj dievčence, chodievaj do spoločnosti, do kina, divadla, na plaváreň, na nejaký kurz, určite je niekde tvoja druhá polovička.
Držím palčeky, veľa šťastia.

otvorena
30. júl 2023

Môžeš mať aj všetko a môžeš sa ja tak cítiť .. sú to len pocity nič iné , ktoré sa dajú zmeniť