Ako navrátiť stratené sebavedomie?

4. apr 2023

Ahojte chcem len poradiť ako navrátiť stratené sebavedomie som s toho dosť flustrovaná.

zuzana9415
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
4. apr 2023

@zuzana9415 zrejme kôli partnerovi som stratila on nie je zlý stará sa o nás no len nikdy mi nepovie že ma ľúbi alebo že sa mu páčim proste nič na druhe zeny vie povedať že aké sú pekné a mne nikdy nič 😢proste chyba mi to počuť q nútiť ho nechcem aby mi to povedal ak to tak náhodou necíti raz som to skúšala pýtala som sa ho či sa mu páčim a on nič neviem ci sa mi to bojí povedať možno mi nechce ublížiť lebo viem že na internete pozerava prsnatá krásavice co robiť neviem mame spolu deti aj dom máme spoločný

marca12
4. apr 2023

Obklopit sa ludmi,ktori ta maju radi taku,aka si,neponizuju,nemaju reci,su veseli,rozhladeni. Skus pocuvat podcasty a ver si. Musis sama uverit,ze si jedinecna,vynimocna,mudra,sikovna,spravna zena. Nemusis byt dokonala,ale musis sa mat rada taka,aka si.

marca12
4. apr 2023

Chodis medzi ludi do spolocnosti? Velmi pomaha byt medzi ludmi,mat svoj priestor. Zacni chodit na skupinove cvicenia alebo na nejaky kurz hocico,kde prides na ine myslienky. Zacnes sa citit lepsie a mozno to pomoze aj vasmu vztahu.

autor
4. apr 2023

@marca12 nie veľmi nechodievam vin pracujem z domu sem tam vybehnem na kávu z kamarátkou inak lem s deťmi na prechádzku

zuzana9415
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
4. apr 2023

@zuzana9415 ani hovorieval ale len na úplnom začiatku potom už vôbec nie ja som sa veľmi nezmenila ani som nepribrala váhu si držím ja skutočne neviem strašne mi to chýba počuť to od neho dokonca už roky som nepočula ani to ze ma ľúbi

zuzana9415
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marca12
4. apr 2023

A inak sa ako k tebe sprava? Niektori ludia nevyznavaju city,ale z ich konania vidis a citis,ze ta lubi,len musis rozumiet jeho reci lasky. Na toto je dobra kniha 5 jazykov lasky.

autor
4. apr 2023

@marca12
@zuzana9415 nespráva sa ku mne zle to nemôžem povedať stará sa o nás venuje sa deťom len neviem ci ma ešte ľúbi raz som sa ho na to pýtala no odpoveď som nedostala nechcela som na neho tlačiť veď nech nasilu niečo povie co možno tak necíti možno mi nechce ublížiť a bojí sa mi to povedať alebo ja neviem že čo si mám myslieť

autor
4. apr 2023

@zuzana9415 neviem cu cítim od neho lásku je to ťažké keďže mi ani pusu nedal už roky ani ma nepohladka

zuzana9415
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana9415
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
4. apr 2023

@zuzana9415 áno sex spolu máme no vždy iba také rýchlovky

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana9415
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
4. apr 2023

@kittykat22 no pioravde veľmi nie on veľmi veľa pracuje a čas na seba veľmi nemáme

autor
4. apr 2023

Pardon popravde

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
domkakvet
4. apr 2023

Ja som mala takeho, bol to rodinny typ, ked su deti nikdy by sa nerozisiel a staral by sa, aj keby jeho city uz neboli ako na zaciatku, proste kvoly udrzaniu rodiny vsetko, aj ked to uz tak neciti.