Ako nainštalujem zvuk na počítač?

divokianiel
5. mar 2021

Prosím vás ako nainštalujem znova zvuk na počítači

janai1
5. mar 2021

@divokianiel zvuk sa ani nedá odinštalovať... Môžeš mať pokazené reproduktory, zvukovú kartu 🤷‍♀️

miriam_s
5. mar 2021

Moze byť aj odstránený nejaký súbor z Programme files, niečo podobné sa stalo mne keď som nemala wifi na notebooku práve pre toto...

bennn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
niekto2hy
5. mar 2021

@bennn Zrejme si nemal naistalovany ovladac ZK.

bennn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1katus1
5. mar 2021

Treba skúsiť pozrieť či máš nainštalovanú správny ovládač zvukovej karty. Nájdeš to v správcovi zariadení. Ešte treba pozrieť cez ovládací panel položka zvuk, či nemáš priamo tam zakáz anú zvukovú kartu.

aver01
5. mar 2021

@divokianiel máš buď zlú zvukovú kartu, alebo možno že máš odpojenu zvukovú kartu pozri Správcu Zariadení

divokianiel
autor
10. mar 2021

Mne to predtým normálne fungovalo ale zrejme syn mi tam niečo presteloval a teras mi to nejde nahodiť naspäť

aver01
10. mar 2021

@divokianiel šak daj tovarenské nastavenia..

niekto2hy
10. mar 2021

@aver01 Na PC?😀

aver01
11. mar 2021

@niekto2hy hej....

zuzu586
11. mar 2021

najskôr nebude nainštalovaný ovládač zvukovej karty.. to sa dá zistiť v správcovi zariadení. dostaneš sa tam tak, že klikneš pravým na štart -> správca zariadení.. prikladám obrázok kde vidno čo mám nainštalované ja.. pre ťeba je kľúčové intel display audio a realtek audio, tie sú v súčastnosti v podstate v každom ntb/pc.. ak máš herný ntb/pc tak tam môžeš mať aj NVIDIA poprípade AMD (to už potom záleží od grafickej karty).