Ako nabrať odvahu na šoférovanie?

14. mar 2023

Ahojte. Tie baby, ktore ste si tym presli, poradte jak prekonat strach...Vodicak som v pohode spravila...len som potom nejazdila...za par mesiacov budem nutena jazdit autom ak nechcem peso zanasat deti a utekat na bus do roboty...1.krok som uz spravila..hladame male auto a podmienku mam s automatom...mam obavy z parkovania..to je moj des....

anjelicek26
14. mar 2023

Pozri odvahu naberies len skusenostami. Soferujem velmi vela, ale "zacinala" som proste tak, ze som si zname trasy odjazdila v noci a teda "bez premavky", pozrela znacky, odbocky, moznosti parkovania, bez stresu, ze za mnou niekto stoji a blika a aby som nezmatkovala, kde sa viem otocit ci zastavit. Pomohlo. Navyse dodnes to nehrotim a neparkujem, kde je uzke parkovacie miesto ale proste som ochotna tych pofidernych "par metrov navyse" prejst a radsej zaparkovat kralovsky kde je proste miesto... vela robi, ze mam teraz vw t6 autobus 😂 Budes si viac doverovat, ked si to par krat takto prebehnes a rozplanujes, hlavne ked chodis hlavne tie zname trasy...

werony_n
14. mar 2023

Ak budeš mat automat tak tam sa nemám čoho báť, vieš si pekne ,pomaly nacuvat, možno skus aj so zadnou kamerou, aby si mala väčšiu istotu. Neboj sa, tiež som mala strach a keď som sadla do automatu,stačilo pár jázd a už idem bez problémov.

tenerifka
14. mar 2023

ja mam automat s kamerou, velke a vysoke auto, citim sa v ñom velmi bezpecne, a mam vodicak cca 25 rokov. Nehanbim sa zato, ze s kamerou zaparkujem jednoduchsie, rovnako ako sa mi jednoduchsie soferuje s automatom. je to ok. Ked uz budes mat auto, ono to postupne pride, zacni jednoduchsimi trasami a hlavne bez chlapa vedla seba

sejbipi
14. mar 2023

No tiež som bola za automat, ale učila som sa na manuáli. Odkedy som si splietla plyn a brzdu (dodnes neviem ako) a napálila som to do steny domu, tak jedine manuál a to mám tiež rešpekt a strach šoférovať

mia2906
2. jún 2024

Ahoj ako si dopadla, jazdis už?