Ako na škvrny z detského oblečenia?

sunny8
7. okt 2016

Ahoojky zienky 😊 potrebovala by som poradit lebo uz ma naozaj chyta zufalatvo... Pracku mam novu pouzivam ariel kapsule + lenor modry/zlaty ze nie nejake smejdy resp niekedy necham odmocit saty v horucej vode a mydle jelen co je na skvrny a nic ... Ci dam detsky program ci program na extremne spinave satstvo ci dokonca na 90° nezidu skvrny dolu ani za svet ... Skusala son aj ten oranzovy odstranovac skvrn z lidlu a nic no ... Ide o detske saty nechcem skusat nejake drasticke prostriedky pouzivala som aj citron aj kypriaci prasok paru svrn zmizlo a vela ostalo napr od horucej cokolady nepomohlo nic alebo celkovo len od jedla. . citrusy hotova katastrofa ale zasa aj od omacok (asi z cervenej papriky) od kolaca od mastneho taky fliacik od oleja ... Neviem uz ako na to ved kazdy kus oblecenia oblecie raz a je nevypratelny neda sa stale kupovat nove a nove oblecenie len pre jediny raz a nechcem aby chodila spinava ako doma paru fliackov nevadi ale tak vonku tiez sa zaspini ale nechcem jej davat znicene satstvo ... Verim ze vela z vas na takyto problem ma osvedcene rady. .. Velke dakujem ;)

zabina27
7. okt 2016

ja som zacala pouzivat zlcove mydlo z dm, ale teda zatial len na okakane oblecko maleho babatka a super sa to operie. na ine som to este neskusala. je to lacne, tak ak chces, vyskusaj...

janinah
7. okt 2016

nič lepšie ako žlčové mydlo som nestretla...ale hlavné je škvrnité oblečko hned namočiť a škvrny vyprať čo najviac ručne,ja pomydlím,nechám tak postáť,vyšúcham v rukách a až potom práčka

evittam
7. okt 2016

@sunny8 http://www.drogerie.sk/na-prani-a-skvrny-neflek...
Vyskúšala som všetko možné - toto používam už vyše 2 rokov - vyperie aj zájdené škvrny. 😉

erienka
5. mar 2020

@evittam ahoj, prosim ta, co si to odporucala na skvrny v tvojom prispevku? Ta stranka uz totiz neexistuje a potrebujem nejaky overeny odstranovac skvrn. Vdaka

majanik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majanik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz