Ako na predaj obrazov?

22. máj 2023

Ahojte, maľujem a mám dlhodobé referencie že sa moja tvorba ľuďom páči, tvorím len tak popri práci, takže nie nejako vo veľkom a napadlo mi teda nejako spropagovať a ponúknuť pár kusov, ale vôbec netuším ako na to, určite cez net, absolútne nemám čas venovať sa tomu inak, ale netuším ako na to, neviem ako neviem kde, neviem ako stanoviť cenu, neviem ako sa nenásilne spropagovať ... . Ak niekoho napadne niečo k tejto téme a mohol by poradiť, prípadne má skúsenosť, budem vďačná 🙂

bloger
22. máj 2023

A čo prostredníctvom facebooku? Prípadne Instagram.

oonnaganamakusai
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinkatinka
22. máj 2023

No uz toto je forma propagacie 😆
Tak vies, nikto to za teba nespravi, treba vyhladat steanky, kde mozes svoje diela ponukat, kde mozes predavat, potom facebook ma rozne skupiny, instagram....
Staci zadat vyhladavanie do googla a ktora steanka sa ti bude pacit, tam supnut ponuku

hradnapani
22. máj 2023

toto si prestuduj - kazdy predaj, aj handmade vyrobkov je forma podnikania a musis to mat osetrene aj po tejto stranke https://somhandmadetvorca.sk/ako-zacat-predavat...
ak sa ti nechce zakladat s.r.o., zivnost alebo slobodne povolanie, tak vyskusaj napr. platformu Sashe alebo su aj ine, tento je najvacsi. (cast zo zisku pojde samozrejme sashe a podobnym)

k1k1na
22. máj 2023

aj ja som presne nad tymto rozmyslala .. instagram ale tam kym naberiem sledovatelov a zacnes predávať bude trvat.. mozno etsy je lepsie ale netusim .. ak by si nasla nieco jednoduche a funkčne daj prosim vediet ))

jana0215
22. máj 2023

Skús Sashe 🙂 Funguje ako etsy, je to ale lokálny online obchod pre handmade veci. 🙂

autor
22. máj 2023

@martinkatinka som anonymne, tak propagujem akože čo? 😀

mmmmn
22. máj 2023

Sashe

maca1984
22. máj 2023
martinkatinka
22. máj 2023

Ved aj tu mozes ponuknut, ak niekto prejavi zaujem 😉 a tiez tu mas bazar....

lamonita
22. máj 2023

Ponúkni svoje obrazy do nejakej kaviarne alebo reštaurácie. Oni ich vystavia a dole k nemu dajú tvoju cenu. My takto mame v našom kaštieli kde je aj restika aj bar. Alebo si ich nafot, kúp si doménu a tam to zaves

lelelienka
22. máj 2023

@hradnapani toto je prave taka rada skor na skodu, pretoze Sashe je len prostriedok, ktory ti umozni predavat, ale rovnako to musis mat pravne/danovo/odvodovo vsetko vyriesene na vlastnu past, uplne presne ako keby si predavala hocijakym inym sposobom 😉 a pozor na to, pretoze prave ma tieto portaly sa vraj sustredia po novom rozne kontroly, takze ja by som rozhodne nic nerobila nacierno. Vyhovorky typu “ved je to len par kusov” a pod. neobstoja.