Ako na mamičku klamárku, ktorá mi neposlala oblečenie?

kudlanka1
27. aug 2019

Ahojte, chcem sa spýtať či máte niektorá skúsenosť s mamičku od ktorej ste kúpili oblečenie a poslali peniaze a oklamala vás. Ide o to že dotyčnej som poslala peniaze, ona poslala oblečenie zverák omylom inej pani. Ťahá má za nos už dlhšie že mi peniaze poslala naspäť ale nič neprišlo. Má tu veľmi dobre hodnotenie, nechcem byt zlá aké dochádza mi s ňou trpezlivosť. Dakujem

majulino
27. aug 2019

Nahlasit adminovi. A dat negativne

zooeynka
27. aug 2019

@kudlanka1 napis jej nick, nech sa moze aj ona vyjadrit.

kikk
27. aug 2019

Ano, nahlásiť adminovi!Mám osobne skúsenosť s tromi profilmi, ktoré už sú stopnuté a na dotyčné osoby sú zrejme podané aj nejaké trestné oznámenia (bolo to ešte minulý rok pred Vianocami). Nahlásiť a radšej hľadať inzeráty s osobným odberom. Je to istejšie.

kikk
27. aug 2019

@zooeynka a zároveň, aby sme aj my ostatní vedeli, že si máme dávať pozor. Stále však platí prezumpcia neviny...

berenika39
27. aug 2019

@kudlanka1
Prosím, použij tento link, tak se prolém dostane na správné místo, kde ti ho pomohou vyřešit, díky.
https://www.modrykonik.sk/help/#cat-buysell-pro...

kudlanka1
autor
1. sep 2019

@berenika39 @kikk @ zooeynka @ majulino ďakujem krásne za Vaše rady. Pani sa nakoniec predsa len rozhodla peniaze vratit. Tak som rada že ju tu nemusím nahlasovať ani písať negatívne komentáre 🙏