Ako na kožu, ktorú nejde opáliť?

rebekad123
15. júl 2019

Ahojte, už pár rokov ma trápi problém, ktorý možno nie je až taký závažný no mňa osobne sa dosť dotýka. Pred pár rokmi som brala tabletky na akné pri ktorých sa nesmie opaľovať, čiže celé jedno leto som sa slnku vyhýbala, čo najviac to išlo. Každé leto pred tým som bola chvíľu na slnku a hneď som bola hnedá a vôbec som nemusela byť na slnku dlho. No posledné roky ma neopálilo takmer vôbec, jedine tvár a hruď, aj to do červena. Potrebovala by som poradiť, pred dovolenkou, nech nie som stále bledá ako stena.
Samoopaľovacie prípravky a solárium sú pre mňa len nuldzová a posledná možnosť.

lubik87
15. júl 2019

@rebekad123 pi veľa čerstvej mrkvovej šťavy ( nie krabicova ale čerstvo odštavená ) a pri opaľovaní sa poprasuj rozprašovačom vodou ..ale či to všetko stíhaš do dovo 👀hlavne sa natieraj aby ťa nespieklo stačí 20ka

mikaela32
15. júl 2019

Peptidi , pouzivaju aj kulturisti len nevyhoda toho je ze sa to picha

kakawah
15. júl 2019

Mojnu muzovi neopaluje nohy. Ma nueco s pígmentom.ken tak mimo temu. Ake rbl.si brala na akne?

zuzkaz91
15. júl 2019

@lubik87 to ozaj toto pomôže,nie je to len fáma?myslím mrkvu

bluka2
15. júl 2019

Ja myslim, že slnko v Európe už neopaluje tak normálne ako dávnejšie, neviem či je to ozonovou vrstvou alebo čím... Lebo v neindustrialnom svete (iný kontinent) sa opalim pekne, ale v Európe iba do červena. Vitamín A to nebude, ficim na mrkvovych dzusoch liter a viac denne

stankadu
15. júl 2019

ani moja dcéra 16r. sa nevedela dlho opáliť. Vlani sme boli na Sardínii, pred pár rokmi v bulharsku a ona ani jedna biela čiarka, žeby bola opálená. A tento rok bum, hned ju spálilo doma v bazéne a to sa natierala 30-tkou. Možno aj hormony to troška ovplyvnujú, čo ja viem?

lubik87
15. júl 2019

@zuzkaz91 jasné betakaroten napomáha sfarbeniu pokožky ...ked sme to so synom pred pár rokmi prehnali sme boli normálne oranžový ...taký divný nádych farby na pokožke ...hlavne on mal ,dva roky vtedy a celé telo ja hlavne tvár a ruky 👀🙈😁😂