Ako na belšie zuby?

p80a72
17. apr 2020

Ahojte... Mám dosť zazltnute zuby, umývam ich ráno večer... Nepijem kávu, nefajčím a čaj pijem veľmi málo. Raz keď som bola na dentálnej hygiene mi dr. Pieskovala zuby a povedala že ja mám jednoducho takú farbu zubov no nechce sa mi tomu veriť lebo kazdeho čo sa opýtam zo zanmych a majú krásne zuby mi povedali že určite to nieje tým že mám taky odtieň a na tu dr. Som počula dosť zlého tak neviem či sa s tým dá niečo robiť... Mohli by ste mi poradiť ak s a Tom niekto vyznáte? Poprípade ak ste mali s nejakým produktom skúsenosti a máte foto pred a po? Koľko vám to vydržalo? ... Rok som nosila strojček keď mi ho dal zubár dolu tak mi zuby vybielil a mala som ich krásne biele hádam aj pol roka ďakujem za všetky rady ♥️

ariannazara
17. apr 2020

Ja som si ich dala bielit u zubára a používam bieliacu pastu LR aloe vera. A mam belsie vidno to.

veronykacs
17. apr 2020

určite crest pásiky, vyskúšala som všelijaké pasty, ale po týchto pásikoch už po chvíľke viditeľná zmena.. ešte aj kuriér mi vtedy pochválil zuby :D

gabika0825
17. apr 2020

@p80a72 Určite ísť na bielenie ale k zubárovi... áno môže byť že máš taký odtieň zubu prirodzene. Niekto má žltšie niekto sivšie niekto bielšie. Ale bielenie u zubára by ti to mohlo trošku vybieliť. Ale nečakaj zas úplne zázraky na jedno posedenie. No určite neskúšaj pasty a nejaké predražené blbosti z drogérie alebo z internetu, nič z toho nefunguje!!! Zbytočne vyhodíš peniaze. Radšej si tie peniaze odlož na bielenie u zubára ☺️

gabika0825
17. apr 2020

@veronykacs Tak to držím palce neskôr so sklovinou....

nickpick
17. apr 2020

@p80a72 a co ist k zubarovi, ktory ti ich uz bielil predtym? naozaj nevrazaj peniaze do ziadnych bieliacich zubnych past ci pasikov, skor si uch usetri na dobreho zubara, ono bielenie zuby ppskodzuje, stavaju sa viac citlivymi a lahsie sa kazia, ma to teda aj negativnu stranku...

sunny8
17. apr 2020

Všetko bielenie je len dočasne 🙂 aj u zubára. Zbytočne. Pokiaľ máš zdravé zuby farba nie je dôležitá a väčšinou je to dané geneticky

p80a72
autor
17. apr 2020

@nickpick on by ma len na bielenie nevzal, je len na strojčeky

gabika0825
18. apr 2020

@p80a72 Tak íst do dentálneho centra... ale aj tak teraz bielenie nevykonávajú nikde. Iba akútne pripady..

holubovad
18. apr 2020

@p80a72 dobrý deň, ja som vyskúšala mnoho produktov na vybielenie zubov no môžem s úsmevom povedať že som natrafila na vynikajúcu zubnú pastu, kde som ozaj videla výsledky, viac info mailom kamodovad@centrum.sk