Ako mu povedať, že už si s ním nechcem písať?

13. máj 2023

Ako mužovi s ktorým si zatiaľ len píšeme,napisať nejak slušne,že si už písať nechcem?
Je to milý chlap a nechcem ho uraziť

pribinak
13. máj 2023

Prepáč, ale už nemám priestor si s tebou písať. Ďakujem za pekný čas

mary888999
13. máj 2023

Buď ako chlap- neodpíš 😉, on to prežije.

katkine_terapie
13. máj 2023

Mrzí ma to, ale rozhodla som sa v našom písaní ďalej nepokračovať. Ďakujem za čas, ktorý si mi venoval aj za pochopenie. Prajem všetko dobré. XY

bloger
13. máj 2023

Prepáč, ale mám veľa pracovných povinností. Dakujem za príjemne strávený čas s tebou.

ndrag
13. máj 2023

Napis mu, ze si stretla toho praveho. To zarucene zaberie :D.

liljana
13. máj 2023

Napis to tak, aku by si si ty priala odpoved, ked ta niekto zrusi, ze s tebou nechce nic mat. 🙂

monikaskorikova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hankm
13. máj 2023

Preco si si s nim zacala pisat a preco to chces ukoncit? Spravil chybu, ze bol mily. Sa bojis, ze kritiky, co?😆

liusa82
13. máj 2023

ja ked som ešte chodievala na zoznamky normálne som sa odmlčala a bolo.Určite mu trkne alebo ak bude moc otravovať zablokovať a je.Ja nemám rada takéto trápne vysvetlovačky ani neviem čo by som mala akože povedať tak by som radšej zostala ticho🙂

modrykonik33
13. máj 2023

@liusa82 presne, nič mu nepíš, jednoducho ignoruj, jemu to dopne...vysvetlovacky si nechaj pre tých s kt. sa reálne stretávaš

lila1988
13. máj 2023

Veď mu napis zajtra, že dakujes za pokec, že nastupujes po pn do prace a už nebudeš mat na zoznamku čas.

liusa82
13. máj 2023

@lila1988 to už radšej nenapísať nič ako takúto výhovorku🙂 Pretože kto chce,čas si nájde na písanie a zoznamovanie aj keby bol neviem ako vyťažený 🙂 ved tam je bežné,že človeku najprv niekto sadne a po pár dňoch si nemajú čo povedať.Alebo zistí že je to nejaký dilino .Samozrejme to platí aj o opačne o ženách.Nezastávam sa teraz nikoho..To keby sa mám každému ospravedlňovať a vysvetlovať prečo si už nechcem písať.No načo.Bud si sadnú a je stretko alebo nesadnú a ide sa dalej

moonlight1210
13. máj 2023

Su velmi mily, ale zialbohu, nejak necitim to, co ty a nemyslim si, ze je spravne ta blokovat, pretoze mozes stretnut niekoho, s kym ti bude lepsie. Dakujem, ak ma pochopis a ospravedlnujem sa, ak som ti ublizila. Mrzi ma to.

liusa82
13. máj 2023

@moonlight1210 a toto je ešte horšia rada ako tá s tou pnkou hore🙂 lebo napíše mu to takto a čo dalej? blokne ho hned ako to odošle? Potom jej on začne určite vypisovať dalej,hrať na city,prehovárať ju a chúda autorka už ozaj nebude vedieť kam z konopy🙂

drake122
13. máj 2023

Podaj mu výpoveď z textovej komunikácie. Ale výpovedná lehota 2 mesiace no nič sa nedá robiť.

moonlight1210
13. máj 2023

@liusa82 pozeram, ze sa tu v tom angazujes, ako by slo o tvoju srdcovu temu. 🙂
Ale zrejme dovody mas, preco presadzujes svoj napad ako patent na rozchody.

sonula
14. máj 2023

Len ho preboha neghostni.🤦🏻‍♀️

liusa82
14. máj 2023

@moonlight1210 Ved ja chcem autorke len dobre.Volakedy som si v tejto oblasti dosť preskákala 🙂 A aký patent na rozchod preboha? šak to je len obyčajné písanie.Nikdy sa ani len nevideli s dotyčným je to pre ňu prakticky cudzí človek.Teda jeden pisatel z mnohých🙂 tých na zoznamke ešte stretne habadej. Ale ja som proste taký priamy,rázny typ.Nerada naťahujem niekoho a mažem med okolo úst

autor
14. máj 2023

Joj dievčatá,dnes mi už obrúčky posiela 😂

ruzovakobyla1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moonlight1210
14. máj 2023

@liusa82 pochopim ghostnut niekoho kto je creepy.

Ale s normalnym chlapom by som sa najprv slusne rozlucila. A nasledne uz nereagovala. Nech by pisal cokolvek.

Pokial by siel pod svoju uroven a zacal sa chovat ako urazeny debil, tak by som ho blokla. Nech je donuteny uchovat si aspon zvysky dostojnosti. 🙂

sisi4
17. máj 2023

@moonlight1210 normalny pristup.
Ja mam nejako v sebe taku brzdu/slusnost - nerob druhym to, co nechces, aby oni robili tebe. Aj ked nie vzdy sa mi to aj vrati. Ale ja som so sebou ok a nemusim si nic vycitat. A podla niektorych odpovedi tu - 🙄