Ako môžu takí ľudia žiť?

kristina350
4. apr 2022

Ahojte baby to čo tu napíšem nechcem nikoho pohoršit ani vyvolať žiadne pohoršenie ale chcem sa porozprávať možno len alebo neviem prečo to sem píšem...
Nikdy som neriešila susedov a ich život ale jedna rodina sa nedala zniesť už dlhšiu dobu čo robili zo svojimi deťmi neustále odtiaľ išiel plač, hudba , krik bolo to oznámené aj na sociálke. Ja zatiaľ detičky len čakám ale mam kamarátky ktoré áno a keď sme sedávali vonku a ich deti sa ťahali za inými dostali takú cez tváričku len aby sedeli na jednom mieste už vtedy to bolo hrozne vidieť a pred včerom žiaľ nato doplatilo mesačne dieťatko...ja nechápem ako môžu takýto ľudia žiť ktorý dokážu ublížiť nevinnému stvoreniu ? To dievčatko bolo tak dobite tak že jej zlomili nožičku a rebrá a to dieťa to neprežilo..... mne je z toho tak strašne zle ... ostatné 2 deti im odobrali a oni čakajú na súd na slobode!! Dnes ráno ten chlap pýtal odomna fľašky chápete tomu? Kde to speje

janickacrazy
4. apr 2022

@kristina350 ach, to je strašné, nechápem, prečo takýchto ľudí hned nezavrú do basy aspon na doživotie 😢

stastna17
4. apr 2022

tak ber to tak , ze toto nie su bezní ludia , toto su asocialy , deti robia iba kvoli pridavkom a tie chudatka potom na to doplacaju. Dufam ze aspon budu sediet.

kristina350
autor
4. apr 2022

@janickacrazy ja to tiež nerozumiem človek niečo ukradne a hneď ho berú a ich nechali do súdu doma.... švagor je policajt a riešia teraz ten prípad a keď hovoril ako aj tie ostatné detičky majú modriny po tele ach ...popritom tam sociálka chodila každé 2 týždne.

kristina350
autor
4. apr 2022

@stastna17 v to dúfam lebo dnes keď som videla jeho ksicht keď som išla vyhodiť smeti a ešte úplne v pohode si kráčal a pýtal odomna fľaše som sa zasekla a nevedela ani nič povedať čo mi prišlo zle.

janickacrazy
4. apr 2022

@kristina350 no teda neviem, ako je to možné, ale zjavne podcenili situáciu, ono to veľmi dlho trvá, kým deti u nás odoberú rodičom, u nás bola tiež taká rodina, kde bolo 5 detí a matka alkoholička, deti síce nejak nebila, ale nezvládala to sa o ne starať, boli v podnájme a nemali peniaze, sociálka ich riešila 2 roky, kým deti odobrali

kristina350
autor
4. apr 2022

@janickacrazy oni sa priznali že to malej spôsobili preto lebo sa nedala utíšiť. Vraj to bolo nechtiac už začali vymýšľať. 2 ďalšie deti odobrali do 6 hodín.

judar
4. apr 2022

@kristina350 problem je ze malo mas otvorene zrejme oci a to nemusis priamo niekoho riesit ....skor sa pozri v akej dobe zijeme - uponahlanej, zavislej na peniazoch, na standardoch, vztahoch, praci, uspechoch...z toho je vela stresu, vela hnevu, agresie ze sa ludia neuvedomia a napadaju sa medzi sebou od kriminality az do vrazd rodinnych prislusnikov ci tyrania deti...so mnou zial jedno ubite na smrt dieta az tak nepohne lebo je to zial len mala kvapka zla v tomto sialenom svete

deti95060810
4. apr 2022

kde to speje? no nikde... Takíto ľudia tu boli vždy... boli, sú, aj budú...

mirkasmile
4. apr 2022

Dnešní ľudia (česť výnimkám) sú strašné nervózni a vystresovaní z viacerých vplyvov, čo vidia v médiách. Ale aj z práce, financií atď.
A niekde si ho vyventiluju.
Malé deti potrebujú pozornosť, plaču, kričia. Ľudia sú dosť pohodlní a chcú mať kľud, a keď im za ušami začne plakať dieťa, myslia si,že facka to dieťa umlči.
Takýchto ľudí mám vo svojom okolí veľmi veľa.
Samozrejme, absolútne ich to neospravedlňuje.
Stres sa dá ventilovať všelijako - beh, šport, knihy, maľovanie atď.
Občas mi aj príde ľúto tých detí, lebo napríklad nepochopím,že ak sa niekto na dieťa necíti, prečo si ho robí. Spolužiačka si takto urobila dieťa, ale väčšinou je u starých rodičov ako s ňou 🤷

7lenka11
4. apr 2022

každý, kto ubližuje dieťaťu, je prvotriedny chudák... ublížiť komukoľvek a obzvlášť stvoreniu, ktoré nemá možnosť sa brániť a navyše je úplne krehké, nevinné, je najväčšie chudáctvo na svete.. títo ľudia by mali za svoje skutky dostať doživotie, aby sa už nikdy nedostali do kontaktu s dieťaťom alebo nevinným a bezbranným človekom, a neohrozovali spoločnosť...

deti95060810
4. apr 2022

@7lenka11 doživotie? a kto by to choval v base...

beata_k
4. apr 2022

@kristina350 Tvoje kamaratky biju deti po tvari? Ci som to zle pochopila?

laska86
8. apr 2022

@kristina350 jemu odseknut vtaka a jej zasit vaginu...