Ako mi vrátia peniaze zo sportsdirect?

klanadia
12. mar 2013

chcem sa spytat ako mi vratia peniaze za tovar ktory mi nedodali. na fakture mam inu sumu ako mi stiahli z uctu... dakujem

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tilenka
13. mar 2013

...ahoj,my objednávame zo sportdirectu dosť časo-ešte sa nám nikdy nestalo aby nevychádzali peniaze podla faktury čo ti pošlu. Ak ti stiahnu peniaze za veci v košíku a niečo tam chýba automaticky ti to pripíšu na tvoj účet späť, musíš si to skontrolovať na stave účtu cez internetbanking-lebo informačné sms ti o tom nepríde. Dokonca sme reklamovali tenisky-ktoré prišli akoby nosené -tak sme poslali foto a poslali peniaze za tenisky a späť ich už nepýtali.

lila0212
13. mar 2013

Objednavala som 1.x zo sportdirectu a strhlo mi o 30€ viac posty ako bolo pisane. Neviete poradit preco? Vratia mi nieco nazad?

macamac
13. mar 2013

tak na toto by bola lepšia diskusia, nie otázka
@klanadia daj si to zmeniť na diskusiu 😉

jessica2225
13. mar 2013

ono je tá cena písaná v librách, potom prirátaj poštu, oni nezviknú strhnút viac a už máš balík doma?, na faktúre je čo napísané

gubcikova
13. mar 2013

baby.my sme teraz tiež zaplatili a nejaký tovar nemali.tak čakám kedy vrátia a chcem sa spýtať:teda balík sme prešvihli,bol 5120g.kedže tovar nemali robí balík pod 5kg vrátia aj to poštovné?