Ako mám byť atraktívnejšia?

maro1995
9. feb 2022

Ahoj.
Ako mám byť atraktívnejšia?
Obliekam sa ležérne lebo sa mi veľa veci nehodí k postave. S vlasmi neviem čo lebo sú jemné, redšie, každá úprava ich ničí. Túžim byť krásna ale príroda mi veľa nenadelila. Maľujem sa iba veľmi jemne lebo mám dosť chlapčenské rysy, nepekný široký hrbolaty 👃 a nechcem vyzerať škaredo. Neviem ako byť krásna. Mrzí ma však že sa cítim nepekne keď som v spoločnosti, keď som medzi ľuďmi vnímam že som naozaj podpriemerná nízka široká škaredá a zle oblečená, ale pekne ženské oblečenie sa mi nehodí, vnímam že som dosť v ňom široká. Pritom ja nie som tučná, len mám takú stavbu tela. Krátke krivé nohy, dlhý trup.

3katka151
9. feb 2022

Stavila by som sa, že preháňaš. Nemáš sa rada a preto sa tak vnímaš. Načase zmeniť to. Ja tiež nie som modelka. Nie som štíhla. Ale keď si v tej mojej hlave poviem, že dnes vyzerám ako bohyňa, tak ver, že tak ma aj vnímajú!! Zmeň myšlienky, zmeníš seba

ckocka
9. feb 2022

Zdá sa ti Pippa nemožne obliekaná?
Dlhý trup, krátke nohy, široké ramená...

zienka966
9. feb 2022

Keď sa ti nehodí typické ženské oblečenie, kludne nos nohavice, oversize koselu alebo nejake mikiny pod to koselu, tenisky a uvidiš ako budeš pekne vyzerať. Nos to, v čom sa citiš pohodlne. 🙂

aliaray1
9. feb 2022

@maro1995 ja vidim moznost v tom ist ku kadernicke a nechat si poradit a vybrat uces, ktory opticky prehusti vlasy...vedia vybrat krasne ucesy a odporucit starostlivost. Na jemne redsie vlasy za mna je fajna prirodna vlasova kozmetika (maju aj v dm kde su cenovky oznacene zeleno). Do tohto by som investovala. Ak je problem s nechtami, tie detto. Ak nemas, lak z drogerky a skus si tam kupit nalepky na nechty, vedia krasne zvyraznit.

Ak je moznost, prihlasit sa na kurz licenia. Ak nie je moznost, prekutrat youtube ako spravit prirodzeny make up. Do drogerky poskusat na ruke, kupit a doma sa pohrat pred zrkadlom. Neboj aj ja som mala vela pokusov a omylov ked som sa to ucila 😁. Vies si opticky zuzit nostek aj tienovanim nosa.

Co sa tyka postavy a vyberu oblecenia...ak mas moznost chod do tych nakupnych centier (kludne v teniskach, mikine a rifliach) a pokukaj si obchody. Mne zo zaciatku pomahalo pozerat ako zladili figuriny. Aj ked sa mi oblecko nepacilo navliekla som si na seba a videla som, ci sa mi hodi alebo nie. Skusat skusat a najst si takto oblubene obchody, strihy a vzory.

Drz sa a smelo do toho 👍

juliasb
9. feb 2022

@maro1995 30 minút denne cvičiť. Hore pojde v prvom rade zdravie a sebavedomie, v druhom postava a v treťom rade sa ti hneď budú veci viac hodiť

lelluska
10. feb 2022

Ako prve si treba urobiť poriadok v hlave. Prijať sa. A dalej popracovať na zdravom vzhlade. Bez rozdielu typu postavy, každej svedčí ak je vyšportovana. Makeup je super vec, ale pokial tam nie je zdrava plet tiež nevyzerá bohvieako. Cize starať sa o plet tak, aby ti stacilo pekne upravené obočie a špirála. Vlasy jednoznačne ku kvalitnej kadernicke. Nájsť taký strih, ktorý sa lahsie udržiava a hodi sa k tvári. Čo sa tyka oblečenia, radšej stavit na univerzálne dobre kombinovateľné kúsky. Ano treba s tým pracovať, a ta premena nepride zo dna na den. Ale vysledok určite bude stať za to😊

bubik6x
10. feb 2022

@maro1995 stačí ak začneš seba vnímať takú aká si a mať sa rada, potom ťa tak bude vnímať aj okolie 😉

bennn
13. feb 2022

Pošli fotku...takto ti nikto neporadí :D ... môžeš byť nie pekná ako ostatné, ale však už sa vidíš 20 rokov v zrkadle a vieš ako vyzeráš, tak vieš čo sa ti páči čo nie, alebo čo vyzerá dobre... Ono to je dosť subjektívne. A keď chceš mať lepšiu postavu, treba cvičiť, S naozaj radikalnou zmenou, a dodržiavanim daneho planu, že iba zdravé, cvičiť každý deň atď. Môžeš mať aku chceš postavu, dostaneš sa na najlepšie čo môžeš a bude to vyzerať dobre. Baby to dokážu za 6mesiacov... čím viac tučný je človek, tým výraznejší bude efekt. Ak je len málo tučný, tak to až tak vidieť nebude, ale je 100% že to pomôže... ja len na margo toho ako sa vela ludi stažuje, že je neatraktívnych a tučných atď... možno len na toto je dobrý ten instagram, tam máš xy tých trénerok a motivátorok... aj som videl normalne baby, ktore takto boli jednoducho pribraté a zavalitejšie aj ked nie uplne tučné, a po polroku cca vyzeraju už akoby hrali hádzanú a majú len väčšie stehná ale inak proste majú štíhlu líniu a o dosť lepšie vyzerajú...

ja len že fakt to ide, ale fakt tomu treba veľa snahy dať, času a poctivosti.