Ako ladíte oblečenie mama a syn?

svkstipecek
27. aug 2021

Dobry vecer .Ako ladite oblecenie mama a syn ? Prevazne je len mama a dcera .dajte tip 😇dakujem

kuko55
27. aug 2021

Ja som rada, že sa mi ho podari obliecť ....😂😂nuž nechám si aj na poradiť 👌

karhu
28. aug 2021

ja sa nesnazim nas ladit, ale vsimla som si ze kedze mam pri svojom a jeho oblliekani urcitu nladu💃.. skoncime obleceni v rovnakych farbach, ci vzoroch..napriklad vcera ja cervene tricko on cervene teplaky, ja to velmi nevnimam, no okolie asi ano..uz mi to par ludi povedalo..aki sme "zladeni"😀

andrea_prestastna
28. aug 2021

Nijak nikdy naco

ivangeline
28. aug 2021

Neladim. Skor si vsimam..ze syn ma tmavsie a zemnejsie farby na sebe castejsie a dcera zas ziarivejsie farby.. Vobec nie som s nimi zladena. :D Som rada..ked sa vpbec obleciem.

lindusss2016
28. aug 2021

@svkstipecek syn, dcera, kazde tvoje dieta je samoststna osobnost, nemusite nosit ziadne uniformy ani dresy, aby ste vedeli, ze k sebe patrite. Ja neladim nijak, synovi sa sukne nehodia 😁

kate_cs
28. aug 2021

Ja som rada, že dvoch synov oblečiem a najlepšie do čistého. A hlavne nenakupujeme zbytočne oblečenie, takže sa o toto ani nesnažím. U mna je základ minimum oblečenia.
Ale keby si chcela, tak by som skúsila kupovať jednoduché kúsky (jednofarebné tričká základného strihu, rifle, riflové bundy, jednofarebne mikiny s kapucňou), ktoré bez problémov nájdeš v detskom aj dospeláckom oddelení väčšiny obchodov.

evkao
28. aug 2021

@lindusss2016 😂😂😂 ani moj syn moc sukne neoblubuje 👍
mne sa paci, ked su rodicia s detmi "zladene" - vyzera to pekne na fotke - ale u mojich deti ocenim skor to, ze vydrzia byt chvilku v cistom obleceni 🙈

siska53
28. aug 2021

@svkstipecek nikdy som oblecenie neladila..ani ako mama a syn, ani ako mama a dcera.. takze..moja odpoved: nijak.

elviku11
28. aug 2021

@svkstipecek Je tu mamička, tuším v grécku žije, čo má dvojičky chlapcov a často sú zladení. U nej v albume sa určite inšpirujes, ma pre to cit 🙂 neviem už aký má nick, baby poradia

zuzuliennka1
28. aug 2021

skor som rada, ked nejaka vec, ktoru vytiahnem zo skrine - hlavne teraz pri zmene roc. obdobia / mu je este aspon akotak dobra😂
ladit oblecenie? naco… hlavne nech mu je to dobre, nech je to ciste..

didi2102
28. aug 2021

@svkstipecek je tu jedna mamina čo žijú v grécku ,má dvojičky chalanov,sú vždy zladeni, no neviem teraz meno , možno ide baby poradia

alaguema
28. aug 2021

@svkstipecek ladiť oblečenie? To počujem prvý krát. Mám dcéry, odmalička som im nechávala slobodu v tom, ako chcú chodiť oblečené. Rodina nemá byť uniformovaná. Každý je osobnosť a má iné predstavy o svojom oblečení. A to aj naozaj malé deti, ak ich necháte na pokoji so svojim stajlingom.