Ako je to s posielaním veľkých vecí?

jujunr
27. okt 2012

Neviem, ako zabalit kocik v pripade ze by mal on niekto zaujem neviem si ani len predstavit do coho by som to dala a da sa vlastne nieco take velke poslat? Po pripade nemate sajnu o cene postovneho? Alebo mam nastojit na osobnom prevzati? Dakujem velmi za odpovede Judita

hlava78
27. okt 2012

Urcite do mechu plastoveho zalepit..osobny odber najlepsie riesenie,alebwo kurierom.

andrejka1974
27. okt 2012

urcite do vreca a ak sa da osobny odber ale ja som uz posielala autosedacku vajicko zabalene v mechu a cez slovensku postu postovne si uz nepamatam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂a doslo v poriadku

zebra41
27. okt 2012

ja som kocik zabalila do velkeho cierneho vreca na odpadky a poslala postovu.s nalepkou Krehke ma to vyslo cca 4Eur. http://cennik.posta.sk/#

luciferkax
27. okt 2012

Balík do 15 kg ti vezmú aj na pošte, poštovné myslím 6,50, ale zas, musíš ho mať poriadne zabalený, asi aj v krabici, musíš ho tam priniesť. Ja som posielala a posielali aj mne kuriérom, poštovné 9-10 eur - cez kuriéra slovenskej pošty - zavoláš na bezplatnú infolinku, kuriér príde na durhý den k tebe po balík, vypíšte papiere, a na druhý den ho má kupujúci doma, takto to mne veľmi vyhovovalo :D stačí zabaliť do čierneho vreca a prelepiť lepiacou páskou

ankiki
27. okt 2012

Mám skúsenosti s posielaním väčšieho tovaru len cez kuriérske firmy a teda aj odporúčam. Cez SP to už ani neskúšam, nakoľko som nebola spokojná. Buď sa dodanie príliš omeškalo (ozn. "1.trieda" nepomohla), alebo tovar označený "krehký",nedošiel v pôvodnom stave, poprípade sa cena zbytočne o dosť navýšila. Cez kuriéra ma to vyšlo lacnejšie, bolo to dodané raz-dva, komunikácia bezchybná, žiadne vystávanie radov a pod. Zabaliť do plastového vreca a hotovo 🙂

xenicka13
27. okt 2012

napr. kocik do 20 kg stoji 7,5 eura postovne