Ako ignorovať posmech okolia?

miska1518
11. okt 2019

Dobrý den prajem neviem či to tu patrí ak nie ospravedlňujem sa.Chcem vás poprosiť o radu pred nedávnom sa mi stala taká nehoda že som vystupovala aj s malým s autobusu terás m pocit že sa mi smejú stále keď idem s malým do školy neviem mám taký pocit cítim sa veľmi trápne neviem ako to ignorovať ak môžte poraďte mi ďakujem veľmi pekne.

sandokanka36
11. okt 2019

ako bolo by asi najlepsie ak by si napisala a opisala blizsie, co sa vlastne stalo. a kto sa ti smeje decka? tie to casom prejde. a ked s tym mas taky velky proble, tak najlepsie si je vybrat inu autobusovu linku

zuzkavladko
11. okt 2019

Ja som to nepochopila...spadla si pri vystupovani z autobusu? Alebo aka nehoda? Ak si spadla, a mas pocit, ze sa ti smeju decka, tak by som si z toho nic nerobila. Hlavu hore, usmev a sebavedomo si ist.

miska1518
autor
11. okt 2019

@zuzkavladko Ďakujem veľmi pekne za podporu áno viete keď sme vystupovali malý sa mi niejako nešťastne zamotal popod nohy a ja som spadla rovno na neho viete bývam na dedine nemôžem si vybrať inu autobusovú linku a tak keď každé ráno nastupujem mám pocit že sa na mne bavia.Ale určite si vezmem vašu radu k srdcu ďakujem.

sandokanka36
11. okt 2019

tak smeju sa ti ci mas len ten pocit. ako to sa stava, mna raz normalne privrelo do dveri autobusu. chapem, ze ti to je ted neprijemne, no ich to prejde neboj sa ty nic

fokuska
11. okt 2019

No pochopim keby to tak pisalo dieta. Ale dospela zena sa citi trapne pred detmi?
1. Nevies ci sa skutocne smeju na tebe, ci vobec hovoria o tebe. Mas len pocit, ze sa na tebe bavia. Mozno si na to uz vobec nepamataju.
2. Ak aj ano, taka "senzacia" trva vacsinou par dni a pride nieco ine, alebo sa na to zabudne.
3. Ak by to aj pretrvavalo, tak co akoze? Zamotali ste sa, spadla si... urobila si nieco za co by si sa mala hanbit alebo citit trapne? Nie, tak kasli na to, co ta je po detoch, ze sa na niecom smeju...

zuzkavladko
11. okt 2019

@miska1518 Viem si predstavit tu situaciu, ked sa dieta zamota pod nohy 😉 No co, stalo sa. Nabuduce by som sa v autobuse tvarila akoby sa nic nestalo, sebavedomy usmev, popriat ludom v autobuse dobre rano a netrapila sa nad tym 😉

limetka69
11. okt 2019

@miska1518 jezis, fakt? no a? kto nespadne? ja som sa minule rozcapila na schodoch, pred vchodom do dedinskej krcmy, s kociarom ako maminka, vyzerala som, ze som si par poldeci kopla, a pritom vobec, spustila som rehot a hotovo. to sa stava, ziadna tragédia... a na nazore deciek by mi akoze fakt nezalezalo. raz im to prestane byt vtipne a zabudne sa na to. 😊

miska1518
autor
11. okt 2019

@sandokanka36 Ďakujem veľmi pekne viete smeju sú to dievčatá asi stredoškolacky vždy keď popri mne prejdú vždy smiech počuť v zadu. Mám 34rokov a cítim sa trápne.

miska1518
autor
11. okt 2019

@zuzkavladko Ďakujem vám veľmi pekne veľmi ste mi pomohli .

akecheta
11. okt 2019

@limetka69 😅 jeeeesiiiisiiiiii ..zlatá 😀

miska1518
autor
11. okt 2019

@fokuska Ďakujem vám veľmi pekne za rady a podporu vážim si to.

limetka69
11. okt 2019

@miska1518 inak karma funguje dokonalo, cize sa im to vrati 🙂

drobcek53
11. okt 2019

Ja som minule išla s kufrom v autobuse. Ako som vystupovala sa mi na schodoch nejak šmyklo, spadla som, nohy mi vyleteli a dopadla som vonku pred autobusovými dverami rozčapená celá na tom mojom kufri :D a to kopec ľudí nastupovalo, takže som dopadla rovno medzi nich ;) .. a čo? stáva sa 🙂 Z tohto si naozaj netreba robiť ťažkú hlavu, zasmiať sa a ideme ďalej.

petkaaa
11. okt 2019

Máš 34 rokov a trápi ťa chichotanie pubertiačok?? 🙄

deti95060810
11. okt 2019

@miska1518 a kto sa ti smeje? študenti, dôchodci, ....možno si to len nahováraš...normálny človek sa nezabava na druhom nešťastí ...

krystofkal
11. okt 2019

nebrala by som to tak tragicky, to prehrmí, tak si spadla no :D to sa stane, ja ešte keď som mala možno 17rokov išla som na prvé rande, prechádzali sme sa kolom rieky po takom chodníku, bola zima, námraza, mala som čižmy a kto to nechcel, buuuuuum na zem pred chlapcom, čo mal byť môj prvý frajer, nebol :D

acrobaleno
11. okt 2019

No takto...niečo podobné sa stalo aj mne. Vystúpila som z busu a padla som, no ja som taká povaha, že sa zasmejem sama na sebe, že aká som nešikovná. A čo je najlepšie, šofér si ma pamätal a pri ďalšej jazde mi to nezabudol pripomenúť. :D

lenuska0075
11. okt 2019

Kto sa v živote ani raz nepodkol, alebo nespadol nech zdvihne ruku 😀 nebooj, to sa stáva a len hlupák sa bude ti smiať 🙂 mne sa už toooľko trapasov stalo, že keby to mám brať vážne, ani z domu by som nemohla ísť 😀

cacianka
11. okt 2019

Minule blbo zabrzdil bus a ja som letela na jednu pani.este sme sa zasmiali ze keby tam sedel pekny mladý muž tak padnem radsej.

akecheta
11. okt 2019

@cacianka 😅

cacianka
11. okt 2019

Netrap sa a neber to vážne.neurobila si nic nehanebne .mozno si to iba namyslas.a keby aj to bola pravda každý zazrak trva 3 dni

miska1518
autor
12. okt 2019

@cacianka Ďakujem vám veľmi pekne z celého ♥️za podporu milé mamičky za vašu podporu a rady veľmi si to vážim .