Ako funguje zásielkovňa?

19. dec 2023

Pomôžte mi prosím, objednala som veci z Temu a došla mi sms že to dali k nám do zasielkovne. Nechápem prečo doteraz keď som si objednávala mi to nosil kuriér.
A teraz to je v zasielkovni. Ako to odtiaľ vyberiem? Zaplatené to je

katariiinkaa
19. dec 2023

aplikácia packeta, tam sa prihlásiš na rovnaký email/telefon na aky ti prisla sms

hipuska
19. dec 2023

A uviedli.ti aj v akej?

autor
19. dec 2023

@hipuska Áno viem do ktorej to dali.
@katariiinkaa Nemám takú aplikáciu.

katariiinkaa
19. dec 2023

dali ti ju to z-boxu alebo do odberného miesta zásielkovne (nejaká pobočka, obchod)?

autor
19. dec 2023

@katariiinkaa Do takého boxu

katariiinkaa
19. dec 2023

tak si musíš stiahnuť aplikáciu packeta. Bez toho sa k zásielke nedostaneš.

autor
19. dec 2023

@katariiinkaa Napíšem do Google packeta a stiahnem a ďalej ako?

autor
19. dec 2023

@katariiinkaa Stiahla som,v upozornení mám že mám v boxe zásielku a keď kliknem na to vypisuje že otvoriť schránku. Tak môžem tam ísť a kliknúť na to otvoriť a vydá mi to ak to správne chápem?

katariiinkaa
19. dec 2023

áno, ale musíš mať zapnutý bluetooth a dáta tuším

autor
19. dec 2023

@katariiinkaa Ďakujem pôjdem to vyskúšať

werony_n
19. dec 2023

Najprv sa ale musíš cez mobil sparovat s tým daným z-boxom, zapnuté musíš mat dáta, Bluetooth a GPS.

autor
19. dec 2023

@werony_n Data a bluetooth viem zapnúť na mobile,no gps ako sa zapína? Prečo to je také komplikované?

katariiinkaa
19. dec 2023

aplikacia ta navedie..neboj sa nič

lukbe
19. dec 2023

Zásielkovna je náhodou super.

maranco
19. dec 2023

GPS je v niektorých mobiloch pod názvom poloha

autor
19. dec 2023

@lukbe Pre mňa je to komplikované.

autor
19. dec 2023

Ďakujem všetkým za rady, už mám balíček doma.

nevenka
19. dec 2023

@lukbe kym Ti nestrati balik, potom sa nevies dovolat a zaujem riesit ziadny. Mala som ich oblubenych celkom, ale prehodnotila som...

lukbe
19. dec 2023

Asi preto, že si to ešte nerobila a nič neposielala. Nevadí, dá sa to naučiť.

lukbe
19. dec 2023

@nevenka aha,tak to sa mi našťastie ešte nestalo a posielam aj dostávam už pár rokov.

mandarinka555
19. dec 2023

Oni ti to dali len tam, kam si si ty požiadala poslať...Ja si dávam posielať všetko z Temu do Packety, priamo do malého obchodíku pri mojom baráku. Ukážem heslo zaslané na mobil a vybavené...

autor
19. dec 2023

@mandarinka555 Objednala som z Temu už viac krát, vždy mi to doniesol domov kuriér. Vždy dávam kuriéra nechcem do packeta boxu nepáči sa mi to. Nechápem prečo dnes mi to dal do boxu.

mandarinka555
19. dec 2023

Ale ja som nepísala o boxe...U nás v meste je plno Packeta výdajní a nie sú to boxy. Idem si preto kedy ja chcem. Ja zase nemám čas sedieť doma celý deň a čakať na kuriéra, chodím do práce.