Ako funguje Mall karta?

ciernysokol
29. okt 2020

Prosim,ma niekto mall kartu? Ako to funguje? Su tam nejake poplatky? Ak neberiem uver, ale za tovar rovno zaplatim, da sa to tak? Mall ponuka velke zlavy na nakup s touto kartou, ale netusim, ci za tym nieco nie je. Dakujem za vsetky rady

ckocka
29. okt 2020

Je to kreditná karta /úverová/, všetky podmienky vrátane cenníka sú tu vpravo dole na stiahnutie.
https://www.mall.sk/mallkarta?gclid=EAIaIQobChM...

liz_lemon
29. okt 2020

@ciernysokol ta karta ti ponuka iba raz zlavu 30 E

ciernysokol
autor
29. okt 2020

@liz_lemon a tie ceny, co su uvedene, ze s mall kartou, to uz bude vzdy tak s tou kartou, ci sa len prvy krat odrata 30 a potom su ceny ako bez mall karty? Nerozumiem tomu. Ked si zaobstaram kartu, vzdy s nou budem nakupovat za ceny, ktore su uvedene ako ceny s mall kartou? Dakujem

ciernysokol
autor
29. okt 2020

@ckocka dakujem, to som videla, len nerozumiem, ako funguju nakupy

liz_lemon
29. okt 2020

@ciernysokol ta zlava je iba raz, ked ju minies, viac nie je, ona sa ukazuje pri kazdom tovare, ale plati len na 1 vec

ciernysokol
autor
29. okt 2020

@liz_lemon aha. Vdaka za vysvetlenie. Tak to je nanic. Ja ze pri kazdom, som si tu naivne myslela.

basska_b
29. okt 2020

@ciernysokol Riadne zavádzaju, že...? Sme zvyknutí na vernostné karty, ktoré funguju úplne inak

ckocka
29. okt 2020

Nižšie ceny nie sú uvedené "s mall kartou" ale "pri zaobstaraní mall karty", to je rozdiel.

liz_lemon
29. okt 2020

@basska_b toto nie je vernostna karta

whatever1
29. okt 2020

@ciernysokol Je to kreditná karta. Ak odstúpis od zmluvy do 6 mesiacov tak tych 30 eur musíš vrátiť.

ciernysokol
autor
29. okt 2020

Dakujem vam vsetkym. Vsak sa mi to aj zdalo nejake prilis pekne, preto sa radsej pytam 🙂

abcmajacba
11. nov 2020

@ciernysokol Ahojte, prosím a za to že tu kartu budem mať musím platiť mesačne nejaké poplatky alebo nasilu niečo kúpiť? 30€ na zemi nenájdem a po 6m by som to zrušila alebo aj nie keď je to naozaj zadarmo... 🤔

mikadooo
2. nov 2021

@ciernysokol čaute, viem že diskusia je už rok stará, ale čítam si že s mall kartou sa Vám vráti 1% z akejkoľvek platby v akomkoľvek obchode, tak znovu otváram diskusiu, máte niekto túto kartu dlhodobejšie, s tým, že ňou bežne platíte pri nákupoch? Ste spokojní? Ja nad ňou uvažujem, uvedenú minimálnu výšku 300€ mesačne určite nebude problém minúť, čiže mala by byť v tom prípade bez poplatku. Ozvite sa pls ak ju niekto dlhodobejšie máte, ako ste (ne)spokojní, či Vám skrze ňu nenatláčajú iné produkty, atď... Dik vopred

ciernysokol
autor
3. nov 2021

@mikadooo ja ju nakoniec nemam.